Psy i koty

CATS & DOGS

O tym, że psy nienawidzą kotów z wzajemnością, wie chyba każdy. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę, że walka toczy się nawet w naszych salonach, a obie strony dysponują niezwykle zaawansowaną technologią.

Psy i koty – opis

Film „Psy i koty” ujawnia jeszcze więcej zaskakujących sekretów. Wiedzieliście, że koty od wieków dążą do opanowania świata, a jedynymi obrońcami naszej rzeczywistości są psy? Właśnie zbliża się decydujący moment konfrontacji. Koty zerwały sojusz i szykują się do straszliwego ataku wymierzonego w najlepszych przyjaciół człowieka. Przywódca kociej rasy ogłasza właśnie powszechną mobilizację i żaden pies nie jest bezpieczny. Co gorsza, jeden z najważniejszych psich oficerów został usunięty ze stanowiska i teraz los świata leży w łapach niedoświadczonego szczeniaka. Czy jego pomysłowość oraz wielkie serce wystarczą, żeby pokonać odwiecznego wroga?

Psy i koty – opis

„Psy i koty” to przezabawna komedia familijna, której bohaterami są tytułowe zwierzaki. Obraz wyreżyserował Lawrence Guterman („Dziedzic maski”), a w polskiej wersji językowej głosu postaciom użyczyli między innymi: Piotr Machalica („Dzień świra”), Jacek Braciak („Córka trenera”), Paweł Wilczak („Usta Usta”) i Maria Pakulnis („Planeta Singli 3”).

Psy i koty gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.