Pingwiny z Madagaskaru

Serialowa kontynuacja kinowego hitu Madagaskar opowiada o przygodach grupy pociesznych pingwinów i ich przyjaciół. Pogodna kreskówka dla małych i dużych.

„Pingwiny z Madagaskaru” – streszczenie

Pingwiny Skipper, Kowalski, Rico oraz Szeregowy wyruszają wraz z Julianem i jego paczką w nieznane. Ich marzeniem jest podbój ogrodu zoologicznego znajdującego się w nowojorskim Central Parku. Na miejscu poznają nowych przyjaciół, z którymi przeżyją mnóstwo zwariowanych przygód. Każdy z bohaterów ma inne zdolności, które pozwalają całej ekipie wykaraskać się z najgorszej sytuacji.

„Pingwiny z Madagaskaru” – gdzie obejrzeć?

Serial animowany jest dostępny online w serwisie VOD player.

Pingwiny z Madagaskarusezon 3 Kulki sądowe Pingwiny z Madagaskarusezon 3 Pingwin, który mnie kochał Pingwiny z Madagaskarusezon 3 Tunel miłości Pingwiny z Madagaskarusezon 3 Operacja: Podmianka Pingwiny z Madagaskarusezon 3 Bananowa Afryka Pingwiny z Madagaskarusezon 3 Wszędzie żołędzie Pingwiny z Madagaskarusezon 3 Operacja: Jednorożec apokalipsy Pingwiny z Madagaskarusezon 3 Najlepszy wróg Pingwiny z Madagaskarusezon 3 Ja, król Pingwiny z Madagaskarusezon 3 Gracja na lodzie Pingwiny z Madagaskarusezon 3 Kura mózgowa Pingwiny z Madagaskarusezon 3 Koty dwa Pingwiny z Madagaskarusezon 3 Operacja: Wielka kula Pingwiny z Madagaskarusezon 3 Śledzik dla szefa Pingwiny z Madagaskarusezon 3 Mała Stopa Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Impas w tunelu Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Bezsenny ninja Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Operacja: Antarktyda Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Uwierz w bebech Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Powrót zemsty doktora Bulgota, cz. 2 Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Powrót zemsty doktora Bulgota, cz. 1 Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Czas stop Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Niebezpieczna gra Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Arcywróg Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Zwierzęta domowe Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Wymarzone wakacje Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Włochaty problem Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Nienawiść od pierwszego wejrzenia Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Mały ptaszek Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Operacja: zmień sąsiada Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Zamaskowany wichrzyciel Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Wizyta wujka Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Za słodko Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Prawa ręka Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Współlokator Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Operacja dobry uczynek Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Dyrektor X Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Wyobcowany Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Knujemy Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Wykonać robotę Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Przedświąteczna gorączka Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Zakazany wynalazek Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Przyjaciel w pudełku Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Pan Talon Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Zaraza Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Cześć, laleczko! Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Ostrożnie z życzeniami Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Uwolnić owcę Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Noce i dnie Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Zaginiony skarb Złotego Wiewióra Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Ali lokator Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Robaki atakują Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Kaboom Pingwiny z Madagaskarusezon 2 Czerwony Wiewiór