Pingwiny z Madagaskaru

Serialowa kontynuacja kinowego hitu Madagaskar opowiada o przygodach grupy pociesznych pingwinów i ich przyjaciół. Pogodna kreskówka dla małych i dużych.

„Pingwiny z Madagaskaru” – streszczenie

Pingwiny Skipper, Kowalski, Rico oraz Szeregowy wyruszają wraz z Julianem i jego paczką w nieznane. Ich marzeniem jest podbój ogrodu zoologicznego znajdującego się w nowojorskim Central Parku. Na miejscu poznają nowych przyjaciół, z którymi przeżyją mnóstwo zwariowanych przygód. Każdy z bohaterów ma inne zdolności, które pozwalają całej ekipie wykaraskać się z najgorszej sytuacji.

„Pingwiny z Madagaskaru” – gdzie obejrzeć?

Serial animowany jest dostępny online w serwisie VOD player.

Pingwiny z Madagaskaru sezon 3 Kulki sądowe Pingwiny z Madagaskaru sezon 3 Pingwin, który mnie kochał Pingwiny z Madagaskaru sezon 3 Tunel miłości Pingwiny z Madagaskaru sezon 3 Operacja: Podmianka Pingwiny z Madagaskaru sezon 3 Bananowa Afryka Pingwiny z Madagaskaru sezon 3 Wszędzie żołędzie Pingwiny z Madagaskaru sezon 3 Operacja: Jednorożec apokalipsy Pingwiny z Madagaskaru sezon 3 Najlepszy wróg Pingwiny z Madagaskaru sezon 3 Ja, król Pingwiny z Madagaskaru sezon 3 Gracja na lodzie Pingwiny z Madagaskaru sezon 3 Kura mózgowa Pingwiny z Madagaskaru sezon 3 Koty dwa Pingwiny z Madagaskaru sezon 3 Operacja: Wielka kula Pingwiny z Madagaskaru sezon 3 Śledzik dla szefa Pingwiny z Madagaskaru sezon 3 Mała Stopa Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Impas w tunelu Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Bezsenny ninja Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Operacja: Antarktyda Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Uwierz w bebech Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Powrót zemsty doktora Bulgota, cz. 2 Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Powrót zemsty doktora Bulgota, cz. 1 Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Czas stop Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Niebezpieczna gra Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Arcywróg Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Zwierzęta domowe Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Wymarzone wakacje Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Włochaty problem Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Nienawiść od pierwszego wejrzenia Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Mały ptaszek Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Operacja: zmień sąsiada Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Zamaskowany wichrzyciel Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Wizyta wujka Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Za słodko Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Prawa ręka Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Współlokator Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Operacja dobry uczynek Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Dyrektor X Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Wyobcowany Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Knujemy Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Wykonać robotę Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Przedświąteczna gorączka Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Zakazany wynalazek Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Przyjaciel w pudełku Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Pan Talon Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Zaraza Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Cześć, laleczko! Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Ostrożnie z życzeniami Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Uwolnić owcę Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Noce i dnie Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Zaginiony skarb Złotego Wiewióra Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Ali lokator Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Robaki atakują Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Kaboom Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 Czerwony Wiewiór