Pingwiny z Madagaskaru

Serialowa kontynuacja kinowego hitu Madagaskar opowiada o przygodach grupy pociesznych pingwinów i ich przyjaciół. Pogodna kreskówka dla małych i dużych.

„Pingwiny z Madagaskaru” – streszczenie

Pingwiny Skipper, Kowalski, Rico oraz Szeregowy wyruszają wraz z Julianem i jego paczką w nieznane. Ich marzeniem jest podbój ogrodu zoologicznego znajdującego się w nowojorskim Central Parku. Na miejscu poznają nowych przyjaciół, z którymi przeżyją mnóstwo zwariowanych przygód. Każdy z bohaterów ma inne zdolności, które pozwalają całej ekipie wykaraskać się z najgorszej sytuacji.

„Pingwiny z Madagaskaru” – gdzie obejrzeć?

Serial animowany jest dostępny online w serwisie VOD player.

Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Impas w tunelu Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Bezsenny ninja Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Operacja: Antarktyda Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Uwierz w bebech Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Powrót zemsty doktora Bulgota, cz. 2 Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Powrót zemsty doktora Bulgota, cz. 1 Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Czas stop Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Niebezpieczna gra Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Arcywróg Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Zwierzęta domowe Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Wymarzone wakacje Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Włochaty problem Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Nienawiść od pierwszego wejrzenia Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Mały ptaszek Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Operacja: zmień sąsiada Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Zamaskowany wichrzyciel Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Wizyta wujka Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Za słodko Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Prawa ręka Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Współlokator Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Operacja dobry uczynek Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Dyrektor X Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Wyobcowany Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Knujemy Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Wykonać robotę Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Przedświąteczna gorączka Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Zakazany wynalazek Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Przyjaciel w pudełku Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Pan Talon Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Zaraza Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Cześć, laleczko! Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Ostrożnie z życzeniami Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Uwolnić owcę Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Noce i dnie Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Zaginiony skarb Złotego Wiewióra Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Ali lokator Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Robaki atakują Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Kaboom Pingwiny z Madagaskaru, sezon 2Czerwony Wiewiór