Opowieści na dobranoc

BEDTIME STORIES

Szalona komedia o sile wyobraźni, w której sfrustrowany pracownik hotelu przez tydzień opiekuje się swoimi siostrzeńcami i opowiada im niesamowite historie, które ku zaskoczeniu wszystkich zaczynają się magicznie spełniać.

Opowieści na dobranoc - opis

Skeeter Bronson (Adam Sandler) pracuje jako złota rączka w hotelu. Obiecana mu przez obecnego właściciela, Nottinghama (Richard Griffiths), posada dyrektora przypadła ostatecznie jego rywalowi, Kendallowi Duncanowi (Guy Pearce). Sfrustrowany mężczyzna nie może pogodzić się z porażką. Odskocznią od codziennych problemów stają się dla niego wieczorne spotkania z siostrzeńcami, którymi opiekuje się podczas nieobecności swojej siostry (Courteney Cox). Skeeter opowiada maluchom niesamowite historie, które, jak się wkrótce okaże, wydarzą się naprawdę.

Opowieści na dobranoc - twórcy i obsada

Szalona komedia o sile wyobraźni, której gwiazdą jest nominowany do Złotego Globu Adam Sandler („Trudne słówka”). W obsadzie ciekawie skonstruowanej produkcji znaleźli się również Russell Brand („Idol z piekła rodem”), laureatka Złotego Globu Keri Russell („Kraina Jane Austen”), gwiazda serialu Przyjaciele Courteney Cox oraz laureat statuetki Emmy Guy Pearce („Mildred Pierce”).

Opowieści na dobranoc - gdzie oglądać?

Film dostępny online w serwisie VOD player.