Myszka w Paski i zabawa w liczenie

Myszka w Paski uczy dzieci liczyć do 10. W każdym odcinku przedszkolaki poznają jedną z dziesięciu liczb. Zachętą do nauki są bliskie dzieciom codzienne sytuacje. Program tworzy zabawną atmosferę sprzyjającą naturalnej potrzebie przedszkolaka, jaką jest klasyfikowanie i przeliczanie przedmiotów z otoczenia. Celem programu jest zachęcenie małych widzów do rozwijania umiejętności liczenia oraz odkrywania magicznego świata cyfr w atrakcyjny i zarazem nieskomplikowany sposób.

„Myszka w Paski i zabawa w liczenie” to bajka dla najmłodszych o charakterze edukacyjnym. Wszystkie odcinki są dostępne online w serwisie VOD player.

Myszka w Paski i zabawa w liczeniesezon 6 10 Myszka w Paski i zabawa w liczeniesezon 6 9 Myszka w Paski i zabawa w liczeniesezon 6 8 Myszka w Paski i zabawa w liczeniesezon 6 7 Myszka w Paski i zabawa w liczeniesezon 6 6 Myszka w Paski i zabawa w liczeniesezon 6 5 Myszka w Paski i zabawa w liczeniesezon 6 4 Myszka w Paski i zabawa w liczeniesezon 6 3 Myszka w Paski i zabawa w liczeniesezon 6 2 Myszka w Paski i zabawa w liczeniesezon 6 1