Miś Yogi

YOGI BEAR

Ciepłe i radosne kino dla całej rodziny, którego bohaterami są dwa zmyślne niedźwiadki z Parku Jellystone.

Miś Yogi – streszczenie

Yogi i Boo Boo są wielkimi przyjaciółmi, którzy wiodą dostatnie życie w stuletnim Parku Jellystone. Każdy dzień upływa im na dobrej zabawie. Niestety, pewnego dnia ich przyszłość staje pod znakiem zapytania. Zyski z parku spadają i władze poważnie zastanawiają się nad jego zamknięciem. Odważne niedźwiadki niewiele myśląc, postanawiają uchronić swój dom przed likwidacją. Pomogą im w tym strażnik Smith oraz pewna urodziwa reporterka.

Czemu warto obejrzeć Misia Yogi?

Miś Yogi (Yogi Bear) to aktorsko-animowany film dla całej rodziny z 2010 roku. Po trwającej pół wieku karierze w telewizji sympatyczny miś Yogi pojawił się na dużym ekranie, co pokazało się wielkim sukcesem. Zaletami filmu są wciągająca fabuła i mądre przesłanie. Obraz wyróżnia się też o wysokiej klasy efektami wizualnymi.

Miś Yogi – obsada i twórcy

Twórcą filmu jest Eric Brevig, który za techniczne osiągnięcia w obrazie Pamięć absolutna otrzymał specjalną nagrodę Amerykańskiej Akademii Filmowej oraz zdobył dwie nominacje do Oscara (Hook i Pearl Harbor). W polskiej wersji filmu głosu głównym bohaterom użyczyli Adam Ferency i Zbigniew Zamachowski. Na ekranie natomiast pojawiają się m.in. Anna Faris i nominowany do Złotego Globu Tom Cavanagh.

Gdzie obejrzeć?

Miś Yogi jest dostępny online w serwisie VOD player.