Mia i Ja

Mia na wakacjach w Tyrolu poznaję Sarę – niewidomą dziewczynę. Między nastolatkami wytwarza się silna więź. Tymczasem w krainie Centopii trwa wyścig z czasem.

Mia i ja – streszczenie

Dwunastolatka po śmierci rodziców mierzy się z trudami życia. Pewnego dnia dziewczynka odkrywa, że potrafi za pomocą komputera porozumiewać się z Yuko – bohaterką gry stworzonej przez jej ojca. W trzecim sezonie serialu animowanego nastolatka odnajduje przyjaźń w niewidomej dziewczynie – Sarze. Sara nie może pogodzić się z tym, że niedawno straciła wzrok. W tym samym czasie w krainie Centopii trwa wyścig z czasem. Gargona wyrusza na poszukiwanie złotego rogu, a pomaga jej w tym Lord Drakon, który wysyła oddział Skoczków dowodzonych przez Daxa. Aby pokonać mieszkańców magicznej krainy sadzą rośliny, które powodują u mieszkańców Centopii głęboki sen. Jako pierwsi zapadają w niego Królowa Mayla wraz z Królem Raynorem. Zobaczcie, czy Mii uda się sprostać wyzwaniom, które czekają na nią w obydwu światach – zarówno tym realnym, jak i wirtualnym.

Mia i ja – gdzie obejrzeć?

Serial animowany „Mia i ja” dostępny online na platformie VOD player.pl oraz na kanale Teletoon+.

Mia i Jasezon 3 Ostatnie starcie Mia i Jasezon 3 Wielki sen Mia i Jasezon 3 Mia i Jasezon 3 Mia i Jasezon 3 Mia i Jasezon 3 Mia i Jasezon 3 Mia i Jasezon 3 Najbardziej płochliwy jednorożec Mia i Jasezon 3 Olbrzymi motyl Mia i Jasezon 3 Bluebardo w tarapatach Mia i Jasezon 3 Jednorożec serc Mia i Jasezon 3 Mia i ja 3 - 15 Mia i Jasezon 3 Mia i ja 3 - 14 Mia i Jasezon 3 Zastygłe lica Mia i Jasezon 3 Poszukiwania Simo Mia i Jasezon 3 Świecące strzałki Mia i Jasezon 3 Krąg życia Mia i Jasezon 3 Noc staje się dniem Mia i Jasezon 3 Mia i ja 3 - 8 Mia i Jasezon 3 Przybycie Lorda Drakona Mia i Jasezon 3 Przedszkole jednorożców Mia i Jasezon 3 Skłócone siostry Mia i Jasezon 3 Sekret Króla Faunów Mia i Jasezon 3 Sen króla i królowej Mia i Jasezon 3 Przybycie Lorda Drakona Mia i Jasezon 3 Narodziny Kyary Mia i Jasezon 2 Złamane zaklęcie Mia i Jasezon 2 Najsilniejsza drużyna Mia i Jasezon 2 Mia i Jasezon 2 Mia i Jasezon 2 Mia i Jasezon 2 Mia i Jasezon 2 Podróż na północ Mia i Jasezon 2 Mia i Jasezon 2 Deszcz kwiatowego pyłku Mia i Jasezon 2 Czas obrać stronę Mia i Jasezon 2 Przejście przez tęczowy most Mia i Jasezon 2 Mam na imię Varia Mia i Jasezon 2 Gwiżdżący Bolobo Mia i Jasezon 2 Powrót do zamku Panthei Mia i Jasezon 2 Od czego ma się przyjaciół Mia i Jasezon 2 Niechciany współlokator Mia i Jasezon 2 Taniec z gwiazdami Mia i Jasezon 2 Rozmowa z kamieniami Mia i Jasezon 2 Pióro ojca Mia i Jasezon 2 Za ścianą winorośli Mia i Jasezon 2 Zaklęcie zielonego płynu Mia i Jasezon 2 Duch Czarnego Lasu Mia i Jasezon 2 Strażnicy zwierząt Mia i Jasezon 2 Za kurtyną Mia i Jasezon 2 Tajemniczy gość Mia i Jasezon 1 Koniec epoki, cz. 1 Mia i Jasezon 1 Propozycja Panthei, cz. 1 Mia i Jasezon 1 Łzy radości Mia i Jasezon 1 Wybór stron Mia i Jasezon 1 Pod księżycem Mia i Jasezon 1 Pod wiatr Mia i Jasezon 1 Jaskinia prawdy Mia i Jasezon 1 Faun grajek Mia i Jasezon 1 Król przez jeden dzień Mia i Jasezon 1 Odstawiona Mia i Jasezon 1 Pułapka na jednorożca Mia i Jasezon 1 Panna wszystowiedząca Mia i Jasezon 1 Zasuszony las Mia i Jasezon 1 Jednorożec ognia Mia i Jasezon 1 Dziwactwa Phuddle'a Mia i Jasezon 1 Wszystko, co błyszczy Mia i Jasezon 1 Kwitnące drzewo Mia i Jasezon 1 Elfy i smok Mia i Jasezon 1 Wolny dzień Ziggo Mia i Jasezon 1 Nadzieja w kawałkach Mia i Jasezon 1 Oaza Onchao Mia i Jasezon 1 Złoty syn Mia i Jasezon 1 Trumptus utracony Mia i Jasezon 1 Odnowienie Mia i Jasezon 1 Nadzieja Centopii Mia i Jasezon 1 Rozmowa z jednorożcami