Mia i Ja

Mia na wakacjach w Tyrolu poznaję Sarę – niewidomą dziewczynę. Między nastolatkami wytwarza się silna więź. Tymczasem w krainie Centopii trwa wyścig z czasem.

Mia i ja – streszczenie

Dwunastolatka po śmierci rodziców mierzy się z trudami życia. Pewnego dnia dziewczynka odkrywa, że potrafi za pomocą komputera porozumiewać się z Yuko – bohaterką gry stworzonej przez jej ojca. W trzecim sezonie serialu animowanego nastolatka odnajduje przyjaźń w niewidomej dziewczynie – Sarze. Sara nie może pogodzić się z tym, że niedawno straciła wzrok. W tym samym czasie w krainie Centopii trwa wyścig z czasem. Gargona wyrusza na poszukiwanie złotego rogu, a pomaga jej w tym Lord Drakon, który wysyła oddział Skoczków dowodzonych przez Daxa. Aby pokonać mieszkańców magicznej krainy sadzą rośliny, które powodują u mieszkańców Centopii głęboki sen. Jako pierwsi zapadają w niego Królowa Mayla wraz z Królem Raynorem. Zobaczcie, czy Mii uda się sprostać wyzwaniom, które czekają na nią w obydwu światach – zarówno tym realnym, jak i wirtualnym.

Mia i ja – gdzie obejrzeć?

Serial animowany „Mia i ja” dostępny online na platformie VOD player.pl oraz na kanale Teletoon+.

Mia i Ja, sezon 3Ostatnie starcie Mia i Ja, sezon 3Wielki sen Mia i Ja, sezon 3 Mia i Ja, sezon 3 Mia i Ja, sezon 3 Mia i Ja, sezon 3 Mia i Ja, sezon 3 Mia i Ja, sezon 3Najbardziej płochliwy jednorożec Mia i Ja, sezon 3Olbrzymi motyl Mia i Ja, sezon 3Bluebardo w tarapatach Mia i Ja, sezon 3Jednorożec serc Mia i Ja, sezon 3Mia i ja 3 - 15 Mia i Ja, sezon 3Mia i ja 3 - 14 Mia i Ja, sezon 3Zastygłe lica Mia i Ja, sezon 3Poszukiwania Simo Mia i Ja, sezon 3Świecące strzałki Mia i Ja, sezon 3Krąg życia Mia i Ja, sezon 3Noc staje się dniem Mia i Ja, sezon 3Mia i ja 3 - 8 Mia i Ja, sezon 3Przybycie Lorda Drakona Mia i Ja, sezon 3Przedszkole jednorożców Mia i Ja, sezon 3Skłócone siostry Mia i Ja, sezon 3Sekret Króla Faunów Mia i Ja, sezon 3Sen króla i królowej Mia i Ja, sezon 3Przybycie Lorda Drakona Mia i Ja, sezon 3Narodziny Kyary Mia i Ja, sezon 2Złamane zaklęcie Mia i Ja, sezon 2Najsilniejsza drużyna Mia i Ja, sezon 2 Mia i Ja, sezon 2 Mia i Ja, sezon 2 Mia i Ja, sezon 2 Mia i Ja, sezon 2Podróż na północ Mia i Ja, sezon 2 Mia i Ja, sezon 2Deszcz kwiatowego pyłku Mia i Ja, sezon 2Czas obrać stronę Mia i Ja, sezon 2Przejście przez tęczowy most Mia i Ja, sezon 2Mam na imię Varia Mia i Ja, sezon 2Gwiżdżący Bolobo Mia i Ja, sezon 2Powrót do zamku Panthei Mia i Ja, sezon 2Od czego ma się przyjaciół Mia i Ja, sezon 2Niechciany współlokator Mia i Ja, sezon 2Taniec z gwiazdami Mia i Ja, sezon 2Rozmowa z kamieniami Mia i Ja, sezon 2Pióro ojca Mia i Ja, sezon 2Za ścianą winorośli Mia i Ja, sezon 2Zaklęcie zielonego płynu Mia i Ja, sezon 2Duch Czarnego Lasu Mia i Ja, sezon 2Strażnicy zwierząt Mia i Ja, sezon 2Za kurtyną Mia i Ja, sezon 2Tajemniczy gość Mia i Ja, sezon 1Koniec epoki, cz. 1 Mia i Ja, sezon 1Propozycja Panthei, cz. 1 Mia i Ja, sezon 1Łzy radości Mia i Ja, sezon 1Wybór stron Mia i Ja, sezon 1Pod księżycem Mia i Ja, sezon 1Pod wiatr Mia i Ja, sezon 1Jaskinia prawdy Mia i Ja, sezon 1Faun grajek Mia i Ja, sezon 1Król przez jeden dzień Mia i Ja, sezon 1Odstawiona Mia i Ja, sezon 1Pułapka na jednorożca Mia i Ja, sezon 1Panna wszystowiedząca Mia i Ja, sezon 1Zasuszony las Mia i Ja, sezon 1Jednorożec ognia Mia i Ja, sezon 1Dziwactwa Phuddle'a Mia i Ja, sezon 1Wszystko, co błyszczy Mia i Ja, sezon 1Kwitnące drzewo Mia i Ja, sezon 1Elfy i smok Mia i Ja, sezon 1Wolny dzień Ziggo Mia i Ja, sezon 1Nadzieja w kawałkach Mia i Ja, sezon 1Oaza Onchao Mia i Ja, sezon 1Złoty syn Mia i Ja, sezon 1Trumptus utracony Mia i Ja, sezon 1Odnowienie Mia i Ja, sezon 1Nadzieja Centopii Mia i Ja, sezon 1Rozmowa z jednorożcami