Mia i Ja

Mia na wakacjach w Tyrolu poznaję Sarę – niewidomą dziewczynę. Między nastolatkami wytwarza się silna więź. Tymczasem w krainie Centopii trwa wyścig z czasem.

Mia i ja – streszczenie

Dwunastolatka po śmierci rodziców mierzy się z trudami życia. Pewnego dnia dziewczynka odkrywa, że potrafi za pomocą komputera porozumiewać się z Yuko – bohaterką gry stworzonej przez jej ojca. W trzecim sezonie serialu animowanego nastolatka odnajduje przyjaźń w niewidomej dziewczynie – Sarze. Sara nie może pogodzić się z tym, że niedawno straciła wzrok. W tym samym czasie w krainie Centopii trwa wyścig z czasem. Gargona wyrusza na poszukiwanie złotego rogu, a pomaga jej w tym Lord Drakon, który wysyła oddział Skoczków dowodzonych przez Daxa. Aby pokonać mieszkańców magicznej krainy sadzą rośliny, które powodują u mieszkańców Centopii głęboki sen. Jako pierwsi zapadają w niego Królowa Mayla wraz z Królem Raynorem. Zobaczcie, czy Mii uda się sprostać wyzwaniom, które czekają na nią w obydwu światach – zarówno tym realnym, jak i wirtualnym.

Mia i ja – gdzie obejrzeć?

Serial animowany „Mia i ja” dostępny online na platformie VOD player.pl oraz na kanale Teletoon+.

Mia i Ja sezon 3 Ostatnie starcie Mia i Ja sezon 3 Wielki sen Mia i Ja sezon 3 Mia i Ja sezon 3 Mia i Ja sezon 3 Mia i Ja sezon 3 Mia i Ja sezon 3 Mia i Ja sezon 3 Najbardziej płochliwy jednorożec Mia i Ja sezon 3 Olbrzymi motyl Mia i Ja sezon 3 Bluebardo w tarapatach Mia i Ja sezon 3 Jednorożec serc Mia i Ja sezon 3 Mia i ja 3 - 15 Mia i Ja sezon 3 Mia i ja 3 - 14 Mia i Ja sezon 3 Zastygłe lica Mia i Ja sezon 3 Poszukiwania Simo Mia i Ja sezon 3 Świecące strzałki Mia i Ja sezon 3 Krąg życia Mia i Ja sezon 3 Noc staje się dniem Mia i Ja sezon 3 Mia i ja 3 - 8 Mia i Ja sezon 3 Przybycie Lorda Drakona Mia i Ja sezon 3 Przedszkole jednorożców Mia i Ja sezon 3 Skłócone siostry Mia i Ja sezon 3 Sekret Króla Faunów Mia i Ja sezon 3 Sen króla i królowej Mia i Ja sezon 3 Przybycie Lorda Drakona Mia i Ja sezon 3 Narodziny Kyary Mia i Ja sezon 2 Złamane zaklęcie Mia i Ja sezon 2 Najsilniejsza drużyna Mia i Ja sezon 2 Mia i Ja sezon 2 Mia i Ja sezon 2 Mia i Ja sezon 2 Mia i Ja sezon 2 Podróż na północ Mia i Ja sezon 2 Mia i Ja sezon 2 Deszcz kwiatowego pyłku Mia i Ja sezon 2 Czas obrać stronę Mia i Ja sezon 2 Przejście przez tęczowy most Mia i Ja sezon 2 Mam na imię Varia Mia i Ja sezon 2 Gwiżdżący Bolobo Mia i Ja sezon 2 Powrót do zamku Panthei Mia i Ja sezon 2 Od czego ma się przyjaciół Mia i Ja sezon 2 Niechciany współlokator Mia i Ja sezon 2 Taniec z gwiazdami Mia i Ja sezon 2 Rozmowa z kamieniami Mia i Ja sezon 2 Pióro ojca Mia i Ja sezon 2 Za ścianą winorośli Mia i Ja sezon 2 Zaklęcie zielonego płynu Mia i Ja sezon 2 Duch Czarnego Lasu Mia i Ja sezon 2 Strażnicy zwierząt Mia i Ja sezon 2 Za kurtyną Mia i Ja sezon 2 Tajemniczy gość Mia i Ja sezon 1 Koniec epoki, cz. 1 Mia i Ja sezon 1 Propozycja Panthei, cz. 1 Mia i Ja sezon 1 Łzy radości Mia i Ja sezon 1 Wybór stron Mia i Ja sezon 1 Pod księżycem Mia i Ja sezon 1 Pod wiatr Mia i Ja sezon 1 Jaskinia prawdy Mia i Ja sezon 1 Faun grajek Mia i Ja sezon 1 Król przez jeden dzień Mia i Ja sezon 1 Odstawiona Mia i Ja sezon 1 Pułapka na jednorożca Mia i Ja sezon 1 Panna wszystowiedząca Mia i Ja sezon 1 Zasuszony las Mia i Ja sezon 1 Jednorożec ognia Mia i Ja sezon 1 Dziwactwa Phuddle'a Mia i Ja sezon 1 Wszystko, co błyszczy Mia i Ja sezon 1 Kwitnące drzewo Mia i Ja sezon 1 Elfy i smok Mia i Ja sezon 1 Wolny dzień Ziggo Mia i Ja sezon 1 Nadzieja w kawałkach Mia i Ja sezon 1 Oaza Onchao Mia i Ja sezon 1 Złoty syn Mia i Ja sezon 1 Trumptus utracony Mia i Ja sezon 1 Odnowienie Mia i Ja sezon 1 Nadzieja Centopii Mia i Ja sezon 1 Rozmowa z jednorożcami