Mała szkoła Helenki

Ciepła i zabawna seria przygód o małej Helence, zainspirowana dziecięcymi zabawami w szkołę i udawanie nauczycieli. Bajka zachęca małych widzów do pomagania oraz uczy słuchania innych.

Pięcioletnia Helenka za sprawą magicznego przycisku przenosi się do wyimaginowanej szkoły, gdzie spełnia swoje marzenie o byciu nauczycielką. Klasa, którą dziewczynka ma pod opieką, nie jest zwyczajna, ponieważ składa się z jej własnych ulubionych zabawek, które ożywają! Mała Helenka wraz ze swoimi niesfornymi uczniami odkryje, że pomaganie i słuchanie się wzajemnie jest najlepszym sposobem na naukę, niezależnie od tego, czy chcemy zrobić dobre zdjęcie czy upiec pyszny tort urodzinowy.

Mała szkoła Helenkisezon 1 Kto umie sadzić kwiatki? Mała szkoła Helenkisezon 1 Królewski podwieczorek Mała szkoła Helenkisezon 1 Nieustraszony Sir Rysiek Mała szkoła Helenkisezon 1 Najlepszy domek na świecie Mała szkoła Helenkisezon 1 Robcia uczy Mała szkoła Helenkisezon 1 Świętujemy wiosnę Mała szkoła Helenkisezon 1 Zdjęcie klasowe