Mała Syrenka: Dzieciństwo Ariel

THE LITTLE MERMAID: ARIEL'S BEGINNING

Kiedy w podwodnej krainie Atlantyki wszelka muzyka zostaje zakazana, mała syrenka Ariel próbuje przywrócić piękne i radosne dźwięki w królestwie.

Mała Syrenka: Dzieciństwo Ariel - opis

Król Tryton i królowa Atena władają wspólnie podwodnym królestwem Atlantyki, gdzie zawsze wybrzmiewa śmiech i piękna muzyka. Pewnego dnia król podarowuje żonie muzyczne pudełko. Radość małżonków zostaje jednak przerwana przez atak piratów. Królowa Atena uciekając zapomina o podarunku i próbuje po niego wrócić - kosztuje ją to życie. Zrozpaczony Tryton obwinia za śmierć ukochanej muzyczne pudełko. W gniewie postanawia zakazać muzyki w całym królestwie. Po latach, najmłodsza z córek Trytona i Ateny, Ariel buntuje się przeciw ojcu – ma dość poważnego i pełnego zasad życia. Śledząc swoją służbę trafia do tajemniczego miejsca, które okazuje się podziemnym, muzycznym klubem.

"Mała Syrenka: Dzieciństwo Ariel" jest prequelem "Małej Syrenki", przepięknej i romantycznej historii, która podbiła serca widzów na całym świecie. Obraz opowiada nie tylko o pięknie muzyki, ale także o tym, że nigdy nie można się poddawać losowi i zawsze trzeba dążyć do szczęścia.

Mała Syrenka: Dzieciństwo Ariel - gdzie oglądać?

Film obejrzysz online na platformie VOD player.pl.