Harmidom

Serial komediowy o perypetiach jedenastoletniego Lincolna i jego dziesięciu sióstr. Hirek jako jedyny syn w rodzinie musi codziennie wymyślać kolejne sposoby na rozwiązanie problemów, której w rodzinie Harmidomskich nie brakuje.

„Harmidom” – streszczenie

Jedenastoletni Hirek Harmidomski mieszka w domu razem z dziesięcioma siostrami – Hanią, Honoratą, Harmonią, Hilą, Helą, Herminą, Holą, Hen, Halą i Holly. Jako jedyny chłopak jedyny chłopak czasami czuje się nieswojo. Tym bardziej, że w domu jest tylko jedna łazienka. Wszystko bywa dla Lincolna problemem – od niechcianych przemian przez eksperymenty naukowe aż po wybranie idealnego miejsca w samochodzie podczas rodzinnej wycieczki. Dzięki świetnemu planowaniu i pomocy najlepszego przyjaciela Clyde’a chłopakowi udaje się jednak poradzić z każdym wyzwaniem rzuconym mu przez siostry.

„Harmidom” – o bajce

Twórcą serialu jest był trzykrotnie nominowany do nagrody Emmy Chris Savino, odpowiedzialny za takie bajki, jak „Laboratorium Dextera” czy „Atomówki”. Bajka została nominowana do nagrody Annie.

„Harmidom” – gdzie obejrzeć?

Bajka jest dostępna online w serwisie VOD player.

Harmidomsezon 1 Korki zauroczenia Harmidomsezon 1 Seans dojrzałości Harmidomsezon 1 Śmieszny interes Harmidomsezon 1 Brat wśród braci Harmidomsezon 1 Wszyscy na parkiet Harmidomsezon 1 Harmi-mecz Harmidomsezon 1 Prima aprilis rządzi Harmidomsezon 1 Harmi-music Harmidomsezon 1 Przykrywki Harmidomsezon 1 Miss inna niż inne Harmidomsezon 1 Szczęśliwy dom, w którym pająki są Harmidomsezon 1 Efekt motyla Harmidomsezon 1 Spadki i spady Harmidomsezon 1 Siostro, basen Harmidomsezon 1 Jak z obrazka Harmidomsezon 1 Dźwięki ciszy Harmidomsezon 1 Projekt Harmidom Harmidomsezon 1 Miejsce w punkt Harmidomsezon 1 Wożąc panią lotną Harmidomsezon 1 Ingerencje Harmidomsezon 1 Strachy mroku