Harmidom

Serial komediowy o perypetiach jedenastoletniego Lincolna i jego dziesięciu sióstr. Hirek jako jedyny syn w rodzinie musi codziennie wymyślać kolejne sposoby na rozwiązanie problemów, której w rodzinie Harmidomskich nie brakuje.

„Harmidom” – streszczenie

Jedenastoletni Hirek Harmidomski mieszka w domu razem z dziesięcioma siostrami – Hanią, Honoratą, Harmonią, Hilą, Helą, Herminą, Holą, Hen, Halą i Holly. Jako jedyny chłopak jedyny chłopak czasami czuje się nieswojo. Tym bardziej, że w domu jest tylko jedna łazienka. Wszystko bywa dla Lincolna problemem – od niechcianych przemian przez eksperymenty naukowe aż po wybranie idealnego miejsca w samochodzie podczas rodzinnej wycieczki. Dzięki świetnemu planowaniu i pomocy najlepszego przyjaciela Clyde’a chłopakowi udaje się jednak poradzić z każdym wyzwaniem rzuconym mu przez siostry.

„Harmidom” – o bajce

Twórcą serialu jest był trzykrotnie nominowany do nagrody Emmy Chris Savino, odpowiedzialny za takie bajki, jak „Laboratorium Dextera” czy „Atomówki”. Bajka została nominowana do nagrody Annie.

„Harmidom” – gdzie obejrzeć?

Bajka jest dostępna online w serwisie VOD player.

Harmidom, sezon 1Korki zauroczenia Harmidom, sezon 1Seans dojrzałości Harmidom, sezon 1Śmieszny interes Harmidom, sezon 1Brat wśród braci Harmidom, sezon 1Wszyscy na parkiet Harmidom, sezon 1Harmi-mecz Harmidom, sezon 1Prima aprilis rządzi Harmidom, sezon 1Harmi-music Harmidom, sezon 1Przykrywki Harmidom, sezon 1Miss inna niż inne Harmidom, sezon 1Szczęśliwy dom, w którym pająki są Harmidom, sezon 1Efekt motyla Harmidom, sezon 1Spadki i spady Harmidom, sezon 1Siostro, basen Harmidom, sezon 1Jak z obrazka Harmidom, sezon 1Dźwięki ciszy Harmidom, sezon 1Projekt Harmidom Harmidom, sezon 1Miejsce w punkt Harmidom, sezon 1Wożąc panią lotną Harmidom, sezon 1Ingerencje Harmidom, sezon 1Strachy mroku