Detektyw Łodyga na tropie zagadek fizycznych

Detektyw Łodyga z Hanią i Antkiem będzie rozwiązywał fascynujące zagadki fizyki. Mali bohaterowie odwiedzą swoją sąsiadkę Oliwkę, którą bardzo interesują zjawiska otaczającego świata. Są bardzo ciekawi, jakie właściwości ma woda? Czym jest ciśnienie powietrza? Jak powstają cienie? Co to jest przyciąganie? Jak działają fale dźwiękowe? Dzieciaki spróbują wspólnie znaleźć odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Często jednak nie jest to proste, zwłaszcza kiedy coś idzie nie tak jak powinno, a starszy brat Oliwki – Michał zamiast pomóc, woli grać na gitarze, bo właśnie założył zespół muzyczny. Na pomoc jednak przybywa Detektyw Łodyga, który nie tylko zna się na zjawiskach fizycznych, ale potrafi też zapobiec każdej katastrofie. Detektyw razem z dziećmi przeprowadzi także proste eksperymenty.

„Detektyw Łodyga na tropie zagadek fizycznych” to program edukacyjny dla dzieci, który przybliża wiedzę na temat otaczającego świata, rozbudza dziecięcą wyobraźnię i zachęca do kreatywnego działania. Wszystkie odcinki są dostępne online w serwisie VOD player.

Detektyw Łodyga na tropie zagadek fizycznych sezon 7 Detektyw Łodyga 7 - 8 Detektyw Łodyga na tropie zagadek fizycznych sezon 7 Detektyw Łodyga 7 - 7 Detektyw Łodyga na tropie zagadek fizycznych sezon 7 Detektyw Łodyga 7 - 6 Detektyw Łodyga na tropie zagadek fizycznych sezon 7 Detektyw Łodyga 7 - 5 Detektyw Łodyga na tropie zagadek fizycznych sezon 7 Detektyw Łodyga 7 - 4 Detektyw Łodyga na tropie zagadek fizycznych sezon 7 Detektyw Łodyga 7 - 3 Detektyw Łodyga na tropie zagadek fizycznych sezon 5 Podniebne tarapaty Detektyw Łodyga na tropie zagadek fizycznych sezon 5 Pożeracz powietrza Detektyw Łodyga na tropie zagadek fizycznych sezon 5 Duchy leniuchy Detektyw Łodyga na tropie zagadek fizycznych sezon 5 Zaginiona melodia Detektyw Łodyga na tropie zagadek fizycznych sezon 5 Na pomoc wilkom morskim Detektyw Łodyga na tropie zagadek fizycznych sezon 5 Awaria magicznej różdżki Detektyw Łodyga na tropie zagadek fizycznych sezon 5 Eliksir niewidzialności Detektyw Łodyga na tropie zagadek fizycznych sezon 5 Morskie głębiny Detektyw Łodyga na tropie zagadek fizycznych sezon 5 Supermoc Detektyw Łodyga na tropie zagadek fizycznych sezon 5 List gończy