Detektyw Łodyga na tropie zagadek astronomicznych

Detektyw Łodyga wspólnie z Melą i Stasiem rozwiąże fascynujące zagadki astronomiczne! Jest tyle nurtujących pytań na temat kosmosu i życia gwiazd! Jak wygląda powierzchnia Słońca? Cóż to takiego "Droga Mleczna"? Skąd się biorą kratery? Znalezienie odpowiedzi nie zawsze jest proste. Detektyw Łodyga pomaga dwójce przedszkolaków uporządkować wiedzę w dziedzinie astronomii. Wspólnie przeprowadzają eksperymenty, które pozwalają dzieciom lepiej zrozumieć, czym są planety, gwiazdy czy galaktyki. Mali widzowie poznają nowe pojęcia, a po programie mogą razem z rodzicami przeprowadzić eksperymenty pomysłu sprytnego Detektywa. W programie Łodyga doradzi także, jak skonstruować Układ Słoneczny, upiec kometę, a nawet przygotować się do lotu na Międzynarodową Stację Kosmiczną!

„Detektyw Łodyga na tropie zagadek astronomicznych” to program edukacyjny dla dzieci. Wszystkie odcinki są dostępne online w serwisie VOD player.

Detektyw Łodyga na tropie zagadek astronomicznych sezon 3 Kosmiczny poczęstunek Detektyw Łodyga na tropie zagadek astronomicznych sezon 3 Kryjówka Wielkiej Niedźweidzicy Detektyw Łodyga na tropie zagadek astronomicznych sezon 3 Paczka na Księżyc Detektyw Łodyga na tropie zagadek astronomicznych sezon 3 Mieszkanie w kosmosie Detektyw Łodyga na tropie zagadek astronomicznych sezon 3 Zaraz zgaśnie Słońce Detektyw Łodyga na tropie zagadek astronomicznych sezon 3 Kosmiczna niespodzianka Detektyw Łodyga na tropie zagadek astronomicznych sezon 3 Przepis na drogę mleczną Detektyw Łodyga na tropie zagadek astronomicznych sezon 3 Misja kosmiczna MS-13 Detektyw Łodyga na tropie zagadek astronomicznych sezon 3 Piknik w królestwie nocy Detektyw Łodyga na tropie zagadek astronomicznych sezon 3 Polowanie na krater