Detektyw Łodyga na tropie zagadek architektonicznych

Rodzeństwo Krzyś i Marysia fascynują się budownictwem i architekturą, chcą się dowiedzieć, czy drapacz chmur faktycznie drapie chmury? Jak to się dzieje, że most utrzymuje się nad wodą? Czy w domu na wodzie trzeba nosić strój nurka? Jak zbudować najszybszą autostradę świata? Z pomocą przybywa Detektyw Łodyga, który w przystępny sposób opowiada dzieciom o różnych rodzajach budowli, tłumaczy tajniki architektury oraz pokazuje, jak w domu, przy pomocy rodziców, w łatwy sposób wykonać własne konstrukcje.

Celem programu jest poszerzenie wiedzy najmłodszych na temat świata, rozbudzenie ich wyobraźni i zachęcenie do kreatywnego działania. Detektw Łodyga po raz kolejny da pouczającą lekcję ciekawym świata przedszkolakom i udowodni, że naukę zawsze można połączyć z zabawą i zainspiruje rodziców do twórczego spędzania czasu z dziećmi. Cała bajka jest dostępna online w serwisie VOD player.

Detektyw Łodyga na tropie zagadek architektonicznych sezon 1 Dom na środku morza Detektyw Łodyga na tropie zagadek architektonicznych sezon 1 Tunel do krainy baśni Detektyw Łodyga na tropie zagadek architektonicznych sezon 1 Wielkie ciastolinowe kłopoty Detektyw Łodyga na tropie zagadek architektonicznych sezon 1 Najszybsza autostrada świata Detektyw Łodyga na tropie zagadek architektonicznych sezon 1 Most nad bardzo mokrą rzeką Detektyw Łodyga na tropie zagadek architektonicznych sezon 1 Na ratunek wilkowi morskiemu Detektyw Łodyga na tropie zagadek architektonicznych sezon 1 Zamek dla śpiącego rycerza Detektyw Łodyga na tropie zagadek architektonicznych sezon 1 Hotel dla zwierzaków z Arktyki Detektyw Łodyga na tropie zagadek architektonicznych sezon 1 Miasto przyjazne dinozaurom Detektyw Łodyga na tropie zagadek architektonicznych sezon 1 Dom dla ducha