Detektyw Łodyga na tropie wynalazków

Detektyw Łodyga z Hanią i Antkiem rozwiązuje fascynujące zagadki związane z wynalazkami! Wszyscy znają przedmioty takie, jak telefon czy komputer, ale nie zawsze wiadomo, jak to właściwie działa. A przecież to takie ciekawe!

Detektyw Łodyga opowie przedszkolakom, Hani i Antkowi, o wynalazkach i słynnych ludziach, którzy dzięki swej wyobraźni i odwadze przyczynili się do rozwoju techniki. W każdym odcinku Eugeniusz Łodyga wyjaśni zasady działania urządzeń poprzez proste doświadczenia bądź za pomocą modeli, które mogą zostać wykonane samodzielnie w domu. Dzięki tym dochodzeniom mali widzowie dowiedzą się, jak działa telefon, dlaczego samoloty mogą latać, skąd zegar wie, która jest godzina i dlaczego obraz na ekranie się porusza.

„Detektyw Łodyga na tropie wynalazków” to edukacyjny program dla dzieci. Wszystkie odcinki są dostępne online w serwisie VOD player.

Detektyw Łodyga na tropie wynalazków sezon 4 Bardzo tajne hasło Detektyw Łodyga na tropie wynalazków sezon 4 Zaczarowany telewizor Detektyw Łodyga na tropie wynalazków sezon 4 Skrzydlaty śpioch Detektyw Łodyga na tropie wynalazków sezon 4 Największy skarb na świecie Detektyw Łodyga na tropie wynalazków sezon 4 Podwodna akcja ratunkowa Detektyw Łodyga na tropie wynalazków sezon 4 Samochodowa sprzeczka Detektyw Łodyga na tropie wynalazków sezon 4 Jadalny rower Detektyw Łodyga na tropie wynalazków sezon 4 Czas to pieniądz Detektyw Łodyga na tropie wynalazków sezon 4 Ucieczka litery "A" Detektyw Łodyga na tropie wynalazków sezon 4 Chory telefon