Blaze i Mega Maszyny

Przygody ośmioletniego AJ'a, który wraz ze swoim czerwonym monster truckiem, Blazem, podróżuje po całym mieście. Razem przeżywają codziennie niesamowite przygody, rozwiązując różne problemy.

Blaze i mega maszyny – streszczenie

AJ ma osiem lat i jest niezwykle utalentowany. Chłopak potrafi zdziałać techniczne cuda. Ma też całą masę szalonych pomysłów. Razem ze swoim monster truckiem Blazem doświadcza on codziennie wielu niezwykłych przygód w Axle City, rozwiązując przy tym najróżniejsze problemy mieszkańców miasteczka.

Blaze i mega maszyny – gdzie obejrzeć?

Bajka jest dostępna w serwisie VOD player.

Blaze i Mega Maszyny, sezon 4 Blaze i Mega Maszyny, sezon 4 Blaze i Mega Maszyny, sezon 4 Blaze i Mega Maszyny, sezon 4 Blaze i Mega Maszyny, sezon 4 Blaze i Mega Maszyny, sezon 4 Blaze i Mega Maszyny, sezon 4 Blaze i Mega Maszyny, sezon 4 Blaze i Mega Maszyny, sezon 4 Blaze i Mega Maszyny, sezon 4 Blaze i Mega Maszyny, sezon 4 Blaze i Mega Maszyny, sezon 4 Blaze i Mega Maszyny, sezon 4 Blaze i Mega Maszyny, sezon 4 Blaze i Mega Maszyny, sezon 4 Blaze i Mega Maszyny, sezon 4 Blaze i Mega Maszyny, sezon 4 Blaze i Mega Maszyny, sezon 4 Blaze i Mega Maszyny, sezon 4 Blaze i Mega Maszyny, sezon 1Epidemia kichania Blaze i Mega Maszyny, sezon 1Uciekająca rakieta Blaze i Mega Maszyny, sezon 1Wyścig na Smoczą Górę Blaze i Mega Maszyny, sezon 1Krowi transport Blaze i Mega Maszyny, sezon 1Kłopoty w myjni Blaze i Mega Maszyny, sezon 1Megaharcerze Blaze i Mega Maszyny, sezon 1Błotny potwór Blaze i Mega Maszyny, sezon 1Zeg i jajo Blaze i Mega Maszyny, sezon 1Tajemniczy rabuś Blaze i Mega Maszyny, sezon 1Inwazja słodyczy Blaze i Mega Maszyny, sezon 1Turniej koło-piłki Blaze i Mega Maszyny, sezon 1Złoty róg Blaze i Mega Maszyny, sezon 1Drużynowe mistrzostwa Blaze i Mega Maszyny, sezon 1Pechowy rejs Blaze i Mega Maszyny, sezon 1Pętla marzeń Blaze i Mega Maszyny, sezon 1Skaczące opony Blaze i Mega Maszyny, sezon 1Blaze i mega maszyny, odc. 4 Blaze i Mega Maszyny, sezon 1Skrzynka z narzędziami Blaze i Mega Maszyny, sezon 1Więcej mocy Blaze i Mega Maszyny, sezon 1Mistrzostwa Blaze'a Blaze i Mega Maszyny, sezon 1Mistrzostwa Blaze'a