Blaze i Mega Maszyny

Przygody ośmioletniego AJ'a, który wraz ze swoim czerwonym monster truckiem, Blazem, podróżuje po całym mieście. Razem przeżywają codziennie niesamowite przygody, rozwiązując różne problemy.

Blaze i mega maszyny – streszczenie

AJ ma osiem lat i jest niezwykle utalentowany. Chłopak potrafi zdziałać techniczne cuda. Ma też całą masę szalonych pomysłów. Razem ze swoim monster truckiem Blazem doświadcza on codziennie wielu niezwykłych przygód w Axle City, rozwiązując przy tym najróżniejsze problemy mieszkańców miasteczka.

Blaze i mega maszyny – gdzie obejrzeć?

Bajka jest dostępna w serwisie VOD player.

Blaze i Mega Maszynysezon 1 Epidemia kichania Blaze i Mega Maszynysezon 1 Uciekająca rakieta Blaze i Mega Maszynysezon 1 Wyścig na Smoczą Górę Blaze i Mega Maszynysezon 1 Krowi transport Blaze i Mega Maszynysezon 1 Kłopoty w myjni Blaze i Mega Maszynysezon 1 Megaharcerze Blaze i Mega Maszynysezon 1 Błotny potwór Blaze i Mega Maszynysezon 1 Zeg i jajo Blaze i Mega Maszynysezon 1 Blaze i Mega Maszyny Sezon 01 Odcinek 13 Blaze i Mega Maszynysezon 1 Blaze i Mega Maszyny Sezon 01 Odcinek 12 Blaze i Mega Maszynysezon 1 Tajemniczy rabuś Blaze i Mega Maszynysezon 1 Blaze i Mega Maszyny Sezon 01 Odcinek 11 Blaze i Mega Maszynysezon 1 Inwazja słodyczy Blaze i Mega Maszynysezon 1 Turniej koło-piłki Blaze i Mega Maszynysezon 1 Blaze i Mega Maszyny Sezon 01 Odcinek 10 Blaze i Mega Maszynysezon 1 Blaze i Mega Maszyny Sezon 01 Odcinek 09 Blaze i Mega Maszynysezon 1 Złoty róg Blaze i Mega Maszynysezon 1 Drużynowe mistrzostwa Blaze i Mega Maszynysezon 1 Blaze i Mega Maszyny Sezon 01 Odcinek 08 Blaze i Mega Maszynysezon 1 Pechowy rejs Blaze i Mega Maszynysezon 1 Blaze i Mega Maszyny Sezon 01 Odcinek 07 Blaze i Mega Maszynysezon 1 Pętla marzeń Blaze i Mega Maszynysezon 1 Blaze i Mega Maszyny Sezon 01 Odcinek 06 Blaze i Mega Maszynysezon 1 Skaczące opony Blaze i Mega Maszynysezon 1 Blaze i Mega Maszyny Sezon 01 Odcinek 05 Blaze i Mega Maszynysezon 1 Skrzynka z narzędziami Blaze i Mega Maszynysezon 1 Blaze i Mega Maszyny Sezon 01 Odcinek 04 Blaze i Mega Maszynysezon 1 Więcej mocy Blaze i Mega Maszynysezon 1 Blaze i Mega Maszyny Sezon 01 Odcinek 03 Blaze i Mega Maszynysezon 1 Mistrzostwa Blaze'a Blaze i Mega Maszynysezon 1 Blaze i Mega Maszyny Sezon 01 Odcinek 02 Blaze i Mega Maszynysezon 1 Mistrzostwa Blaze'a Blaze i Mega Maszynysezon 1 Blaze i Mega Maszyny Sezon 01 Odcinek 01