SerialCon 2020

Perspektywa fanowska łączy się z akademicką i branżową. Na wielbicieli telewizyjnych hitów czekają interesujące prelekcje, dyskusje panelowe i warsztaty przygotowane przez krytyków, dziennikarzy, naukowców, blogerów, podcasterów i youtuberów.

W tym roku odbędzie się specjalna edycja SerialConu – będzie ona trwała aż 10 dni – od 12 do 21 września, a fani seriali będą mogli uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach nie wychodząc z domu!

O pracy nad serialami opowiedzą zarówno twórcy stojący przed kamerą – aktorzy – jak i ci sterujący serialowym światem zza niej: scenarzyści, reżyserzy i producenci. O tym, na co w serialowym wszechświecie warto zwrócić uwagę i jakich seriali nie można przegapić porozmawiają blogerzy, youtuberzy i krytycy filmowi.

Jak co roku nie zabraknie również specjalistycznych warsztatów prowadzonych przez ekspertów, a wieczorami tradycyjnie zapraszamy SerialConowe pokazy seriali z udziałem twórców, z którymi będzie można porozmawiać po seansie.

SerialCon 2020Siła sióstr: Kobiety w branży serialowej SerialCon 2020Ewolucja antybohatera SerialCon 2020Tematy na F: fani, fanatycy, fandomy SerialCon 2020Czy polski serial może zostać najlepszym serialem świata? SerialCon 2020Fantastyka – eskapizm czy dystopia? SerialCon 2020Serialowe wzorce męskości SerialCon 2020Memy serialowe SerialCon 2020Seriale, które się brzydko zestarzały SerialCon 2020Seriale w kwarantannie SerialCon 2020Król: Świat, którego już nie ma