Klaudia z raju

sezon 2 odcinek 1

Klaudia z Raju 2

9 nowych silnych charakterów wchodzi do programu. Czy zaiskrzyło między nimi?  Co robi tajny uczestnik w hotelu? Pierwszy wybór pań przez panów na podstawie walizek i rezultatach tych wyborów.

A tymczasem już na samym starcie kwitnie uczucie między Anią i Iwanem. Pierwszy singiel zaczyna działać. Klaudia pomaga mu konkursem masażu, w wyniku którego Dominika idzie z nim na randkę. I kolejna szansa dla Łukasza w postaci trzech intymnych rozmów. Litość, zastraszenie – żadna taktyka nie przynosi efektów. Dziewczyny dają kosza Łukaszowi.

Nowa uczestniczka Sonia, będąca dla niego ostatnią deską ratunku,  wybiera Kamila. Ujawnienie tajnego uczestnika - Artura, wywołuje szok wśród mieszkańców.  Gdy wybiera on Dominikę, Bartek się załamuje. Pierwsza Pandora wzbudza mnóstwo emocji. Karczemna awantura poróżnia uczestników. A na jej finał – Sonia wybiera nową partnerkę dla Łukasza. Bartek idzie na randki z uczestniczkami, które odbywają się pod nadzorem ich partnerów. Oglądaj kolejny odcinek „Klaudii z raju”.