Hotel Paradise

sezon 2 odcinek 7

Hotel Paradise 2

Burza z piorunami po rajskim rozdaniu!

Emocje po Rajskim Rozdaniu nie opadną jeszcze przez dłuższy czas.

Jedni będą tłumaczyć swoje wybory, inni w ciszy będą unikać odpowiedzi na pytanie: „dlaczego on lub ona?”. Nie wszyscy będą usatysfakcjonowani takim obrotem spraw.

Kamil ewidentnie dotknięty wyznaniami Soni, postanowił się odegrać i stanął za Moniką. Mimo, że wcześniej zadeklarował coś innego. Jak widać urażona męska duma pokazuje rogi. Oczywiście Sonia nie mogła tego zostawić bez komentarza i tego wieczoru rozpęta się niezłe piekło. Od słowa do słowa, wyleją się wszystkie żale.

A jak będą układać się relacje między Magdą a Bartkiem? Czy wyciągnięta przez Magdę pomocna dłoń zostanie doceniona? Czy dzięki temu przyjacielskiemu paktowi zbliżą się do siebie? Tego nie wie nikt... Wiadomo natomiast, że jedna w jednej z par ewidentnie zaczęło iskrzyć. A nic tego nie zapowiadało… Jak widać czasem wystarczy moment, kilka rozmów i nieoczekiwana zmiana miejsc

Jakby emocji było mało, tego dnia w Hotelu Paradise pojawi się nowa uczestniczka. Kto pierwszy wpadnie jej w oko? Czy jej randka z jednym z uczestników sprawi przykrość jego dotychczasowej partnerce?

„Hotel Paradise” 9 września o godz. 20.00 w TVN7!