Hotel Paradise

sezon 1 odcinek 40

Hotel Paradise - Rajskie Rozdanie

Finał programu „Hotel Paradise” – Uczucie czy pieniądze? Lojalność czy zdrada? Szczęście czy rozczarowanie?

Kto wygra pierwszą edycję „Hotelu Paradise”? Latino i Martyna czy Marietta i Chris?
Finałową dwójkę, która stanie przed Klaudią, wybierze w drodze głosowania reszta uczestników z całej edycji. Jak uzasadnią swój wybór? Czy będzie to czas wyrównania rachunków? Czy półfinaliści mają na sumieniu nieuczciwe zagrania wobec innych uczestników? Czy teraz mogą się obawiać tego, że nikt za nimi nie stanie? Czy miejsce w finale zawdzięczają uczciwej grze, czy szli w programie po trupach do celu? Czym będą kierować się pozostali mieszkańcy Hotelu Paradise w swoich wyborach?

Finałowa para stanie na rajskiej ścieżce. Od głównej wygranej dzieli tę dwójkę osiem kroków. W każdej chwili każde z nich może zdecydować czy dochodzi z partnerem do końca i kierując się lojalnością oraz uczuciem dzieli się z nim pieniędzmi, czy też jedno z nich wcześniej upuszcza trzymaną w rękach złotą kulę i zabiera pieniądze tylko dla siebie. Wraz z każdym kolejnym krokiem, wygrana rośnie. Patrząc sobie głęboko w oczy przez minutę, podejmują decyzję, sprawdzając czy mogą zaufać drugiej osobie.

To finałowy test na to czy ktoś prowadził podwójną grę czy był uczciwy i szczery wobec swojego partnera oraz całej reszty uczestników. Która para stanie na rajskiej ścieżce? Jak zakończy się jej pobyt w Hotelu Paradise? Wspólnym szczęściem czy może rozczarowaniem?