Hotel Paradise

sezon 2 odcinek 35

Hotel Paradise 2

Nowe odcinki na antenie TVN7 od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00.

Rajskie rozdanie zbliża się wielkimi krokami. Atmosfera w hotelu staje się coraz bardziej napięta. Atą targają emocje. Wydaje się być lekko zagubiona. Uświadamia sobie, że niewinny flirt i wspólne wygłupy z Ivanem znaczą dla niej znacznie więcej niż przyjaźń. Czy zawalczy o swoje uczucie do niego? Jak zachowa się Ivan? Czy da sobie i Acie szansę na rozwinięcie relacji?

Rozstanie Soni i Roberta wydaje się przesądzone. Od powrotu Magdy nie może się nią nacieszyć, a status ich znajomości zamienił się w oficjalny związek. Mogłoby się wydawać, że pojawienie się Łukasza może rozwiązać problem Soni i uratować ją przed odpadnięciem z programu. Jednak jego duża pewność siebie i natarczywość zniechęcą ją do niego. Adam i Dominika coraz bardziej zbliżają się do siebie. Czy ich kumpelska relacja ma szansę przerodzić się w coś więcej?

Magda, Łukasz i Kamil mają zadecydować, która z dotychczasowych par nie będzie mogła ponownie połączyć się na rajskim rozdaniu. Przeprowadzenie rozmów z każdą z nich, ma im pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji. Magda postanawia zawrzeć sojusz z Łukaszem. Kamil to wyczuwa i daje mu wyraźnie znać, że lepiej aby nie zaczynał z nim wojny. Co zrobi Łukasz? Komu ulegnie? Z kim ostatecznie się dogada? Między Magdą a Kamilem dochodzi do ostrej awantury. Czy mimo to, uda im się wspólnie podjąć decyzję?