Hotel Paradise

sezon 2 odcinek 3

Hotel Paradise 2

Nowe odcinki na antenie TVN7 od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00.

Świeża krew w miłosnym raju!

Singiel Łukasz wciąż walczy o swoje być albo nie być w Hotelu Paradise. Dostanie niecodzienną szansę by zaprezentować się wybranym dziewczynom z zupełnie innej strony. Intymne rozmowy z uczestniczkami mogą namieszać im w głowie.  Zdradzimy tylko, że w jednej z nich wzbudzi poczucie winy. A inna zacznie patrzeć na niego zupełnie inaczej. Czy któraś zacznie mieć wątpliwości?

Tajny uczestnik w końcu wyjdzie zza baru. Miny pozostałych mieszkańców hotelu – bezcenne! Świeża krew zrobi niezłe przetasowanie w programie. Niektórym sprawi dużą przyjemność, a innym bardzo dużą przykrość. Kto wpadł mu w oko po dłuższych obserwacjach za barem? Czy dziewczyna, która mu się podoba, odwzajemni jego sympatię?

Kolejny list przyniesie dużą nadzieję. Szczególnie tym, którzy chcieliby zmienić swoją sytuację w programie. Opuszczenie hotelu i neutralny grunt może wiele zmienić. Czy uczestnicy, do których zaadresowany jest list, popłyną na fali czy jednak wielka siła oceanu nie da im szans i pójdą na dno? Wszystko okaże się 2 września! Hotel Paradise, o godz. 20.00, w TVN7.