Hotel Paradise

odcinek 14

Hotel Paradise

Nowe odcinki na antenie TVN7 od poniedziałku do piątku o godz. 20:00.

Seksowny taniec, intymne wyznania i tajemniczy list!

Seksowna burleska w wykonaniu uczestniczek rozbudzi męskie zmysły. I jak tu wyłonić tylko jedną zwyciężczynię? Panowie będą mieli twardy orzech do zgryzienia. Martyna i Adam spędzają długie godziny na intymnych rozmowach. Pojawia się temat przekraczania granic. Obustronne zauroczenie trwa i przybiera na sile. Nie inaczej jest z Mariettą i Chrisem. Tutaj uczucia zdecydowanie biorą górę nad strategią i rozsądkiem. Pojawią się pierwsze pocałunki w historii programu… Kto nie będzie się mógł powstrzymać?

Natomiast duet Sandry i Maćka może przeżywać mały kryzys. Wszystko za sprawą nowego uczestnika – Matta. Czyżby Sandra zaczęła się wahać i po raz pierwszy wykazała więcej zainteresowania innemu mężczyźnie w Hotelu Paradise? Na pewno w tym trójkącie zabiegi manipulacyjne, gierki, układy i intrygi będą się kręcić jak w kołowrotku.

A na finał wybuchnie bomba! Viola otrzyma list, którego treść mimo gorącej temperatury na Bali, zmrozi nie tylko ją, ale również innych uczestników. Zdradzimy tylko jedno. Jej decyzja będzie kluczowa podczas rajskiego rozdania!

Hotel Paradise - opis programu

Paradise Hotel” to format, który stał się pierwowzorem dla innych programów typu reality show. Pierwsza edycja została wyemitowana w Stanach Zjednoczonych w 2003 roku. Od tego czasu powstało aż 56 edycji w 14 krajach na całym świecie. Polska wersja zostanie zrealizowana na indonezyjskiej wyspie Bali!

Zasady programu z pozoru są proste – uczestnicy muszą zrobić wszystko, by znaleźć i rozkochać w sobie partnera. A będą mieli na to zaledwie siedem dni. Zadanie będzie tym trudniejsze, że co tydzień w Hotelu Paradise pojawiać się będą nowi lokatorzy, którzy postarają się podbić serca tych, którzy już w nim mieszkają. Uczestników czekają zatem nie tylko beztroskie wakacje na rajskiej wyspie, ale także pełne emocji tygodnie, w trakcie których będą musieli pokazać swoją romantyczną duszę... Aby osiągnąć cel, będą uwodzić, zawierać sojusze i prowadzić wyrafinowaną grę.

Strategia i spryt, a może lojalność i prawdziwe uczucie – do czego posuną się uczestnicy, by zostać na Bali jak najdłużej? Co zrobią, by zwiększyć swoje szanse na wygraną? I kto zgarnie nagrodę w wysokości stu tysięcy złotych? Czy pieniądze trafią do jednej osoby, czy pary? Tego widzowie i sami uczestnicy dowiedzą się dopiero w ostatnim odcinku, kiedy przyjdzie im sprawdzić lojalność swojego partnera.

Hotel Paradise - prowadząca

Program poprowadzi elektryzująca uczestniczka Top Model – Klaudia El Dursi. Influencerka, która od momentu pojawienia się w telewizji wzbudza ogromne zainteresowanie.

Hotel Paradise - gdzie oglądać?

Widzowie będą mogli śledzić losy mieszkańców „Hotelu Paradise” od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 na antenie TVN7 oraz w Playerze, gdzie zostanie udostępniona wersja „Hotel Paradise Extra”, czyli dłuższe i niecenzurowane odcinki, wzbogacone o nagrania niedostępne w telewizji. Ale to nie wszystko! Tylko w Playerze codziennie od 5:00 rano do 2:00 w nocy będzie można oglądać dodatkowe materiały „Prosto z raju”. Dzięki nim każdy będzie mógł poczuć się jak uczestnik programu i mieć pewność, że żaden skandal, romans czy afera go nie ominie. Oprócz tego w serwisie zostaną wyemitowane „Mądrości z raju”, które pozwolą lepiej poznać uczestników i dowiedzieć się, co myślą na różne tematy, a także program „Klaudia z raju”, w którym prowadząca opowie o swoich przemyśleniach, skomentuje ostatnie wydarzenia oraz pokaże backstage z planu.