Hotel Paradise Extra

sezon 4 odcinek 9

Hotel Paradise 4 EXTRA

Gotowe na wszystko!

No to się porobiło. Blady strach padł na dziewczyny. Ten wieczór zdecydowanie będzie należał do Wiktorii. Poznamy odpowiedź na pytanie, z którym z chłopaków stworzy parę. Który z nich dał jej serce i tym samym odeśle swoją partnerkę do singlówki? Jak zareaguje porzucona kobieta? Przystąpi do walki czy obrazi się po całości i odda pojedynek z nową uczestniczką walkowerem? Atmosfera zrobi się nerwowa. A ta sytuacja pokaże wszystkim, że nigdy nie wiadomo, jak mogą się potoczyć ich losy w Hotelu Paradise. Trzeba być gotowym na wszystko.

Ta nieoczekiwana zamiana miejsc wprowadzi też niepokój w innych parach. Oj zrobi się nieprzyjemnie w jednej z sypialni. Darek i Natka, którzy dotychczas wbijali sobie szpileczki, pójdą na noże.  Cios za cios. Słowo za słowo. Czy przed snem zdążą wyciszyć emocje? Czy ta noc będzie bezsenna i burzliwa?

Nowy dzień, nowe szanse. Klaudia El Dursi zabierze naszych uczestników na plażę. Mogłoby się wydawać, że na mieszkańców czekają same przyjemności, ale jak to w Hotelu Paradise bywa, każda zabawa ma swoje konsekwencje. Komu poprawi się humor, a kto będzie miał kolejne powody do zmartwień? I to przed samym Rajskim Rozdaniem?