Hotel Paradise Extra

sezon 4 odcinek 8

Hotel Paradise 4 EXTRA

Stan zagrożenia!

Wiktoria przystępuje do ostrej gry z pozostałymi dziewczynami. Za pokonanie przeciwniczek czeka na nią nagroda - randka z ich partnerami. Jest więc o co walczyć. A pojedynek będzie zajadły, bo uczestniczki nie będą chciały odpuścić. Po raz pierwszy poczuły się naprawdę zagrożone i zdają sobie sprawę, że ta walka może być ich być albo nie być w Hotelu Paradise. Kogo pokona Wiktoria i z którym z chłopaków pójdzie na randkę?

I jeszcze jedno ważne pytanie. Jak zareagują panowie na możliwość bliższego poznania nowej uczestniczki? W końcu nie jest tajemnicą, że przynajmniej dwóch z nich ma sporo zastrzeżeń co do zachowania swoich obecnych partnerek. Czy postanowią wykorzystać okazję i poszukają szczęścia w ramionach Wiktorii?

Podczas gdy mężczyźni będą randkować z nową uczestniczką, dziewczyny w hotelu zaczną knuć intrygę. Potrzebują planu awaryjnego, na wszelki wypadek gdyby ich partnerzy próbowali zmienić front i chcieli zostawić je na lodzie. Która z dziewczyn ma największe powody do obaw?  Czy w obliczu zagrożenia, znajdzie asa, którego wyciągnie z rękawa w kluczowym momencie?