Hotel Paradise Extra

sezon 3 odcinek 8

Hotel Paradise 3 EXTRA

Obejrzyj dłuższe odcinki Hotelu Paradise wzbogacone o nieemitowane w telewizji materiały.

Rajska wyspa, egzotyczne wakacje i uczestnicy, którzy staną przed szansą znalezienia swojej drugiej połówki. Zapraszamy na najgorętszy program sezonu!

 

Niezłe zamieszanie w Hotelu Paradise!

Wejście Nathalii do Hotelu Paradise było dla wszystkich ogromnych zaskoczeniem. Taneczny kurs okazał się równocześnie randką w ciemno. Po gorącej salsie przyszedł czas decyzji. Którego z uczestników wybierze Nathalia? Krystiana czy Marcina? Jej niespodziewane dołączenie do ekipy wywoła kolejne łzy u jednej z uczestniczek…

Pojawienie się Nathalii zmotywuje do działania Patrycję, która do tej pory niezbyt skutecznie prowadziła hotelową grę. Wraz z wejściem nowej dziewczyny, jej szanse zaczynają maleć, więc postanawia wkroczyć do akcji. Chce wybadać mężczyzn i sprawdzić z którym z nich mogłaby stworzyć parę. Na jakich zasadach? Czy pojawi się szansa by zawrócić któremuś z uczestników w głowie?

Niewinna zabawa w pocałunki powodem do kłótni?  Para, która do tej pory unosiła się kilka centymetrów nad ziemią zaliczy kryzys… Co takiego wydarzy? Kto zawini?

Nocne szaleństwo imprezowe w hotelu zakończy się niefortunnie dla jednego z uczestników. Jak dojdzie do tego wypadku? Kto poczuje się odpowiedzialny za całą nieszczęśliwe zdarzenie? Jak poważne będą konsekwencje wieczornej zabawy?