Hotel Paradise Extra

sezon 2 odcinek 8

Hotel Paradise 2 Extra

Obejrzyj dłuższe odcinki Hotelu Paradise wzbogacone o nieemitowane w telewizji materiały.

Rajska wyspa, egzotyczne wakacje i uczestnicy, którzy staną przed szansą znalezienia swojej drugiej połówki. Zapraszamy na najgorętszy program sezonu!

Monika namiesza w raju!

Monika dostała list i będzie rozdawać karty! Losy uczestników są w jej rękach. „Niektórych uszczęśliwisz, niektórzy odwrócą się od ciebie na zawsze” – tak brzmiały słowa opisujące tajemnicze zadanie, które miała wykonać.  Co dokładnie zrobi? Jedno jest pewne.  Bardzo namiesza w obecnej sytuacji. Swoją decyzją może się kilku osobom narazić, kilkoro z uczestników zmartwi, kilkoro uszczęśliwi, a jeszcze innych nie wzruszy w ogóle.

Otwarta wojna pomiędzy Sonią a Kamilem trwa. Będzie okazja, żeby pewne sprawy sobie wyjaśnili. Czy dojdą do porozumienia czy pozostaną wrogami na zawsze? Z kolei nierozłączna para Iwan i Ania zostanie wystawiona na próbę.  Pojawiają się wątpliwości… Czy aby na pewno Iwana przy pierwszej nadarzającej się okazji nie skuszą uroki innej pięknej dziewczyny. Powróci jak bumerang temat uczuciowego trójkąta: Dominiki, Bartka i Artura. Będzie ostra nocna wymiana zdań. Dużo bolesnych zarzutów i ciosy w postaci nieszczerości intencji. Łzy, krzyki, ogólnie rzecz biorąc wielki kryzys. Czy zarzuty Artura są słuszne? Dominika głęboko urażona, zawiedziona i przybita zacznie myśleć o bardzo radykalnym rozwiązaniu…