Hotel Paradise Extra

sezon 3 odcinek 60

Hotel Paradise 3 EXTRA

Finał 3. edycji programu "Hotel Paradise"! Szczere uczucie, czy podstępna gra? Radość czy rozczarowanie?

Trzy pary pozostały w walce o wielki finał. Przed nimi jeszcze dwa głosowania, w których udział wezmą pozostali uczestnicy programu. Podczas Puszki Pandory pierwsze z nich. W jego wyniku odpadnie jeden z duetów. Komu mieszkańcy, którzy powrócili do Hotelu Paradise, postanowią dać szansę na zwycięstwo?

Po dużej dawce emocji, gdy dwie pary już znajdą się w finale, czeka je chwila relaksu. A jeśli odpoczynek, to oczywiście w doborowym towarzystwie. Dwie finalistki zaproszą trzy najbliższe koleżanki z tej edycji, a finaliści trzech najbardziej zaufanych kumpli.  Kobieca ekipa popłynie w rejs łódką, a męski skład wybierze się na off-roadowy wypad. Czy zdradzą swoje plany w ostatecznej rozgrywce? Czy zamierzają rzucić kulą wcześniej czy iść ze swoją parą do samego końca?

A potem już rollercoaster emocji. Najpierw uczestnicy wybiorą duet, który w wielkim finale stanie na rajskiej ścieżce. Czy podzielą się na dwa obozy i walka będzie wyrównana, czy jednak większość opowie się za jedną z par? Jak uargumentują swój wybór?

W grande finale osiem kroków do  głównej wygranej i ostateczne sprawdzenie relacji, jaka łączy tę dwójkę. Test zaufania i lojalności. Czy to szczere uczucie czy była to tylko gra? Czy para doniesie złote kule do końca czy jedno z nich rzuci kulą wcześniej? Jak zakończy się 3 edycja Hotelu Paradise? Eksplozją szczęścia czy łzami rozczarowania?