Hotel Paradise Extra

sezon 3 odcinek 5

Hotel Paradise - Rajskie rozdanie 3 Player

Obejrzyj dłuższe odcinki Hotelu Paradise wzbogacone o nieemitowane w telewizji materiały.

Rajska wyspa, egzotyczne wakacje i uczestnicy, którzy staną przed szansą znalezienia swojej drugiej połówki. Zapraszamy na najgorętszy program sezonu!

Premierowe rajskie rozdanie 3 sezonu Hotelu Paradise!

Przed nami premierowe Rajskie Rozdanie 3. edycji Hotelu Paradise! Kilkoro mieszkańców ma poważne rozterki. Czy pozostać w dotychczasowych parach czy spróbować z kimś innym...? Kierować się lojalnością? A może iść za głosem serca? Zanim dojdzie do wyboru, uczestnicy staną oko w oko z Rajską Wyrocznią. W poprzednich edycjach nie mieli takiej możliwości.

Wiedza, którą zdobędą podczas tego spotkania jest  bezcenna i może całkowicie zmienić ich decyzję. Mają okazję zdobyć informacje, które były dla nich niedostępne. To chwila, w której mogą dowiedzieć się o rzeczach, sprawach, wydarzeniach, które miały miejsce w hotelu bez ich udziału. Każdy zapisze swoje pytanie na kartce, którą poda Klaudii. A prowadząca odpowie na nie przecząco lub twierdząco. Następnie kartka wyląduje w płomieniach, a treść pytania pozostaje słodką tajemnicą Klaudii i uczestnika, który je zadał.

Co mieszkańcy zrobią z tą wiedzą? Czy dzięki niej przejrzą grę pozostałych towarzyszy? Kogo zszokuje zdobyta informacja? A kto dzięki niej w ostatniej chwili zmieni swoją decyzję podczas wyboru partnera na Rajskim Rozdaniu?