Hotel Paradise Extra

sezon 2 odcinek 5

Hotel Paradise 2 Extra

Obejrzyj dłuższe odcinki Hotelu Paradise wzbogacone o nieemitowane w telewizji materiały.

Miłosne dylematy!

Czas decyzji zbliża się wielkimi krokami. W sprawach uczuć i wyboru partnerów niepewne są relacje między Magdą a Łukaszem oraz w trójkącie Dominika, Artur i Bartek.

Łukasz dostał szansę, by naprawić swoje relacje z Magdą. Wspólna noc i to co się podczas niej wydarzy, z pewnością zaważy na jej wyborze podczas Rajskiego rozdania. Czy przekona się do niego i zobaczy w nim coś, co sprawi, że jej serce zabije mocniej? Łukasz będzie się starał także zabezpieczyć na wszystkich frontach. Zdobędzie się na gest i przeprowadzi rozmowę w kobiecym gronie. Co ciekawego będzie miał do powiedzenia dziewczynom? Czy jego argumenty sprawią, że panie spojrzą na niego przychylniejszym okiem?

Dominika ma chyba największy dylemat spośród mieszkanek hotelu. Dwóch adoratorów walczy o jej względy. Żadnego nie chce definitywnie skreślić. I choć tworzy parę z Arturem, to cały czas czuje lekkie przyciąganie w stronę Bartka. Czy wspólny trening i czas spędzony z nim sam na sam, pomoże jej rozwiązać ten uczuciowy dylemat? Artur czy Bartek? Bartek czy Artur? Niestety nie można mieć ciastka i zjeść ciastka.