Hotel Paradise Extra

sezon 3 odcinek 48

Hotel Paradise 3 EXTRA

Trudnych decyzji ciąg dalszy...

Krystian i Basia składają sobie deklarację. Bardzo chcą, aby ich relacja przetrwała po programie. Basia ma jednak pewne obawy. Czy Krystian przekona ją do tego, by mu zaufała? Z kolei Maurycy, który był zainteresowany Sarą i dotychczas nie miał okazji by się do niej zbliżyć, teraz może zacząć działać. Czy skorzysta z tej szansy? No i oczywiście czy Sara odwzajemni uczucia Maurycego?

Kornelia jest obrażona na Krzyśka. Po dołączeniu do ekipy Justyny i Sary, całkowicie zwątpiła w jego szczere intencje i zapewnienia o lojalności względem niej. On czując powiew chłodu, postanawia przeprowadzić z Kornelią rozmowę. To nie będzie miła konwersacja. Jakie zarzuty pod swoim adresem usłyszy Krzysiek? I jak się do nich odniesie? Kornelii trudno będzie powstrzymać emocje i popłyną łzy…

Test ze znajomości dziewczyn będzie dużym wyzwaniem dla chłopaków. Czy panowie słuchają uważnie pań? Czy mają dobrą pamięć? Kto odpowie prawidłowo na najwięcej pytań? A nagroda będzie bardzo wyjątkowa. Moc, którą zdobędzie zwycięzca, będzie dla niego jednocześnie wielkim ciężarem… Kto zdobędzie przywileje i jak je wykorzysta?