Hotel Paradise Extra

sezon 2 odcinek 46

Hotel Paradise 2 Extra

Obejrzyj dłuższe odcinki Hotelu Paradise wzbogacone o nieemitowane w telewizji materiały.

Rajska wyspa, egzotyczne wakacje i uczestnicy, którzy staną przed szansą znalezienia swojej drugiej połówki. Zapraszamy na najgorętszy program sezonu!

 

Wielki finał już tuż tuż. Ostatnie chwile na w rajskim hotelu to nie tylko śmiech i dobra zabawa, ale również trudne decyzje.  Ostatnia konkurencja wprawiła wszystkich w zdumienie. Nikt nie podejrzewał, że ta para może się tak zgrać, aby pokonać pozostałych uczestników, którzy stworzyli niemal duety idealne.  Pierwsze miejsce zdobyli Sonia z Łukaszem, co zagwarantowało im nietykalność oraz otworzyło przed nimi drzwi do finału. To zwycięstwo ma jednak także drugą stronę medalu.

Przed nimi ciężkie zadanie. Muszą wymeldować z programu jedną z par. Ten moment jest dla wszystkich wyjątkowo ciężki. Jaką decyzję podejmie Sonia z Łukaszem? Czy uda im się porozumieć i wspólnie podjąć decyzję? Tuż przed wielkim finałem trzy pary udają się na ostatnią w tym sezonie puszkę Pandory. Po przybyciu czeka na nich wyjątkowa niespodzianka. Pojawiają się byli uczestnicy...