Hotel Paradise Extra

sezon 2 odcinek 45

Hotel Paradise 2 Extra

Obejrzyj dłuższe odcinki Hotelu Paradise wzbogacone o nieemitowane w telewizji materiały.

 

Wyeliminowanie z gry Adama i Ani mocno wpływa na sytuację w hotelu. Atmosfera wśród uczestników staje się napięta. Po wspólnie spędzonych beztroskich i radosnych chwilach nad morzem nie ma już śladu, a w grupie tworzy się wyraźny podział. Dominika i Bartek wyczuwają od pozostałych członków ekipy chłód, z kolei reszta tłumaczy swoje postępowanie brakiem chęci integrowania się z ich strony. Kto ma rację? Jak to wpłynie na ich dalsze losy? Sonia i Łukasz wciąż nie mogą znaleźć wspólnego języka, co zagraża ich pozycji w hotelu.

Ata, Artur i Magda próbują wytłumaczyć jej, aby zmieniła swoje podejście do niego. Czy uda jej się znaleźć sposób na Łukasza, który zarzuca jej, że za bardzo poddaje się wpływom dziewczyn? On radzi jej, że nie powinna mówić im wszystkiego, nie słuchać ich rad i tylko zaufać jemu. Co zrobi Sonia? Magda wyraźnie przejmuje w grupie dowodzenie. Postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i planuje nową strategię.  Jak spełni się w roli lidera?  Bartek mówi Dominice o swoich planach porozmawiania z Robertem. Podobno jest osoba, której chcieliby wspólnie się pozbyć. Kto i dlaczego podpadł Robertowi? Czy Magda będzie tego samego zdania co jej partner?

Wszyscy uczestnicy biorą udział w zaplanowanym przez Klaudię zadaniu. Zwycięzca zadecyduje, która para pożegna się z programem.