Hotel Paradise Extra

sezon 3 odcinek 44

Hotel Paradise 3 EXTRA

Tajfun w Hotelu Paradise!

Kubie puszczają nerwy. Nie może pogodzić się z tym, że Luiza spędza czas z Maurycym. Testosteron buzuje i nie wiadomo, jak to się skończy. W nocy wstąpi w niego demon. Stłuczona szyba, rozrzucone krzesła i leżaki. Kuba będzie szalał po hotelu niczym tajfun. Zbudzi ze snu wszystkich uczestników i porządnie ich wystraszy. Jak skończy się ta nocna furia?

Przybycie do hotelu Maurycego wiąże się z tym, że jeden z panów będzie musiał opuścić hotel. Klaudia poprosiła o to wcześniej dziewczyny w tajnym głosowaniu. Kto otrzymał najwięcej głosów i kogo postanowiły wyeliminować z programu uczestniczki?

A gdy po odejściu jednego z mężczyzn nie będzie już żadnego singla, pora by pojawiła się jeszcze jedna dziewczyna. Czy będzie to nowa uczestniczka czy może powróci była mieszkanka hotelu? Panowie wybiorą się na plażę, gdzie będzie czekało na nich zadanie. A po nim randka… Który z uczestników będzie miał przyjemność spędzić niezapomniane chwile z dziewczyną, dołączającą w tym odcinku do hotelowej ekipy?