Hotel Paradise Extra

sezon 2 odcinek 43

Hotel Paradise 2 Extra

Obejrzyj dłuższe odcinki Hotelu Paradise wzbogacone o nieemitowane w telewizji materiały.

Rajska wyspa, egzotyczne wakacje i uczestnicy, którzy staną przed szansą znalezienia swojej drugiej połówki. Zapraszamy na najgorętszy program sezonu!

 

Wielki finał miłosnej przygody w Hotelu Paradise powoli dobiega końca. Na polu bitwy o główną wygraną zostało już tylko 5 par. Decyzja Soni, podyktowana chęcią zemsty na Łukaszu, wyeliminowała z gry Julię, która po raz drugi musiała pożegnać się z programem.

Ania połączyła siły z Adamem a Dominika mogła w końcu połączyć się z Bartkiem, o czym marzyła od początku programu. Wybór Soni wywołuje u Łukasza ogromne niezadowolenie. Brak możliwości zbliżenia się do Julii wzbudza w nim złość. Sonia szuka w grupie wsparcia i potwierdzenia słuszności swojej decyzji.

Nowy dzień przynosi kolejne wyzwania i emocje. Uczestnicy przyjeżdżają na plantację ryżu, gdzie będą musieli wykonać zadanie. Na parę, która wygra tę konkurencję, czeka nagroda. Podczas zadania między Łukaszem a Sonią dochodzi do spięcia. Po powrocie do hotelu, próba wyjaśnienia tego co zaszło na plantacji, kończy się ogromną awanturą. Co jeszcze czeka tego dnia bohaterów programu?