Hotel Paradise Extra

sezon 2 odcinek 42

Hotel Paradise - Rajskie rozdanie 2 Player

Obejrzyj dłuższe odcinki Hotelu Paradise wzbogacone o nieemitowane w telewizji materiały.

Rajska wyspa, egzotyczne wakacje i uczestnicy, którzy staną przed szansą znalezienia swojej drugiej połówki. Zapraszamy na najgorętszy program sezonu!

 

Ostatni tydzień obfitował w niespodzianki. Wyeliminowanie Ivana okazało się początkiem końca Kamila. Pozbawiony jedynego sprzymierzeńca w hotelu z dnia na dzień tracił swoją pozycję w grupie. Wszyscy uczestnicy mieli już dość jego intryg. Ostatnią osobą, na której mógł polegać Kamil była Ania.

Nieoczekiwanie do programu wrócił Bartek. Spełniło się największe marzenie Dominiki. W końcu obydwoje dostali szansę na zbudowanie relacji, która w oczywisty sposób zagrażała Adamowi. Bartek musiał zadecydować, który z uczestników pożegna się z hotelem. Ku uciesze wszystkich domowników, jego wybór padł na Kamila. Cała grupa mogła nareszcie odetchnąć z ulgą.

Od tej pory Ania i Adam zaczęli się do siebie zbliżać. Powoli i z pewnym dystansem badali swoje zamiary wobec siebie.

Łukasz konsekwentnie próbował nawiązać bliższą relację z Sonią, która mimo początkowych obiekcji, z czasem zaczęła się coraz bardziej niego przekonywać i myśleć o nim, jako o swoim partnerze na rajskie rozdanie.

Ata z Arturem pokonali wszystkie przeszkody. Jej uczucie do Ivana nie wywróciło do góry nogami ich relacji. A decyzja Aty na rajskim rozdaniu umocniła ich więź.

Szansę powrotu do hotelu otrzymała również Julia, która tuż przed wejściem, dostała możliwość ponownego wejścia  z Kamilem. Ostatecznie odrzuciła tę propozycję oświadczając mu, że nie chce aby stanowili parę. Pewna siebie Julia wkroczyła do willi ku uciesze wszystkich jej mieszkańców. Jednak po wejściu, ku jej zdziwieniu okazało się, że sytuacja bardzo się zmieniła i aby zostać w programie musi mocno zawalczyć.

Jako swój cel obrała Łukasza. Od tej pory Julia i Sonia zaczęły konkurować między sobą o jednego chłopaka. Magda i Robert, którzy również dostali od losu drugą szansę, stali się nierozłączni. Udowodnili reszcie grupy, że łączące ich uczucie jest prawdziwe.

Tuż przed rajskim rozdaniem, dziewczyny muszą się wykazać znajomością chłopaków. Zwyciężczyni tej konkurencji otrzyma immunitet.