Hotel Paradise Extra

sezon 3 odcinek 41

Hotel Paradise 3 EXTRA

Fale wątpliwości

Nowa uczestniczka zasiała ferment w Hotelu Paradise. Zachwiała najmocniejszymi parami w programie. Simon i Marcin, którzy adorowali Karę, musieli się gęsto tłumaczyć swoim partnerkom. Czy Bibi i Nathalia uspokoiły się po rozmowach z chłopakami? Czy jednak zadra pozostała i teraz baczniej obserwują swoich partnerów? No i najważniejsze pytanie – co zamierza Kara? Na którego z adoratorów postawi? Będzie szansa, żeby się tego dowiedzieć. Zbliża się Puszka Pandory i seria niewygodnych pytań. Czy pod adresem nowej uczestniczki padnie ich najwięcej?

Wejście Kary do programu i zainteresowanie nią Marcina dało Nathalii do myślenia. Jego zapewnienia, że nic się nie zmieniło, nie uspokoiły jej. Ma wrażenie, że obydwoje mają inne zapatrywania na przyszłość ich relacji. Rozmowy z Krystianem, a potem wyznania Marcinem, zasmucą ją. Czego się dowie i dlaczego doprowadzi ją to do łez?

Do grupy zaniepokojonych dziewczyn dołącza także Luiza. A wszystko za sprawą Ewy, która coraz więcej czasu spędza z Kubą. Czyżby dystans Luizy mógł skłonić go do budowania czegoś nowego z inną uczestniczką? Czy Ewa może namieszać mu w głowie?

Podczas gdy w najmocniejszych dotychczas parach pojawiają się kryzysy, rodzą się nowe silne więzi. Kornelia i Krzysztof przypadli sobie do gustu. Obydwoje do tej pory nie trafili na osobę, z którą czuliby się tak komfortowo.  Czy jest szansa, żeby było z tego coś więcej? Kornelia postanawia podzielić się z koleżankami swoimi odczuciami.