Hotel Paradise Extra

sezon 2 odcinek 41

Hotel Paradise 2 Extra

Obejrzyj dłuższe odcinki Hotelu Paradise wzbogacone o nieemitowane w telewizji materiały.

Rajska wyspa, egzotyczne wakacje i uczestnicy, którzy staną przed szansą znalezienia swojej drugiej połówki. Zapraszamy na najgorętszy program sezonu!

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. Nowe pary stworzone przez szamana nie każdemu przypadły do gustu. Niektórzy postanowili nawet wykorzystać tę szansę i nieco namieszać w głowach swoich przeciwników.

 

Dominika podczas puszki Pandory zostaje postawiona w bardzo niezręcznej sytuacji. Temat jej związku z Arturem wpędza ją w ogromne zakłopotanie. Czy będzie szczera? Artur wyznaje, że jego uczucia wobec Aty są prawdziwe i chciałby kontynuować znajomość po programie. Tymczasem Łukasz sam wpędza się w tarapaty. Jego pokrętne odpowiedzi na pytania wywołują spore zamieszanie.

Bartek postanawia porozmawiać z Magdą o Dominice i zachowaniu grupy podczas Pandory. W trakcie rozmowy dowiaduje się nieco więcej o relacji swojej ukochanej z Arturem. Magda swoim szczerym wyznaniem wzbudza w Bartku nutkę niepewności. Co zrobi z tą wiedzą? Czy zmieni to jego uczucia do Dominiki.

Przepowiednia szamana nie daje Łukaszowi spokoju.  Wewnętrznie rozdarty nie potrafi podjąć ostatecznej decyzji. Zdaje sobie sprawę, że od tego zależą jego dalsze losy w programie. Mocno sfrustrowana Julka, niepewna swojej przyszłości,  za wszelką cenę próbuje skłonić go do określenia swoich planów wobec niej.