Hotel Paradise Extra

sezon 3 odcinek 4

Hotel Paradise 3 EXTRA

Obejrzyj dłuższe odcinki Hotelu Paradise wzbogacone o nieemitowane w telewizji materiały.

Rajska wyspa, egzotyczne wakacje i uczestnicy, którzy staną przed szansą znalezienia swojej drugiej połówki. Zapraszamy na najgorętszy program sezonu!

 

Kto chce zmienić partnera?

Po Puszce Pandory gra zacznie się na dobre i panie zaczną mieć rozterki. Jedna z uczestniczek poczuje się zagrożona. Czy ma się czego obawiać jeśli chodzi o zamiary partnera względem jej osoby? Luiza chłodno potraktuje Marcina. Swoimi dylematami podzieli się z dziewczynami. Czy chciałaby wymienić swojego dotychczasowego partnera? Jeśli tak, to na kogo? Czy Marcin powalczy o Luizę czy odpuści?

Krystian ma już obmyślony plan. Potrzebuje tylko wspólnika.  Razem z Dawidem ustalą szczegóły paktu. Ale to niejedyni panowie, którzy wymyślą strategię na najbliższe dni. Nowi uczestnicy muszą wywalczyć sobie pozycję w grupie. Któremu uda się zaskarbić większą sympatię? A którego z nich notowania polecą w dół i czym sobie na to zasłuży? Kornelia przestanie być singielką i najbliższą noc spędzi z jednym z nowych uczestników. Sebastian czy Krzysiek? Który z nich otrzyma szansę na zbudowanie z nią bliższej relacji? I czy to zagwarantuje mu bezpieczeństwo?

Poznacie również nowego mieszkańca hotelu. Ma bajkową ksywkę Bambi. W uczestnikach będzie wzbudzać opiekuńcze instynkty… Kto poświęci mu najwięcej czasu?