Hotel Paradise Extra

sezon 2 odcinek 4

Hotel Paradise 2 Extra

Obejrzyj dłuższe odcinki Hotelu Paradise wzbogacone o nieemitowane w telewizji materiały.

Rajska wyspa, egzotyczne wakacje i uczestnicy, którzy staną przed szansą znalezienia swojej drugiej połówki. Zapraszamy na najgorętszy program sezonu!

Wybuchy złości, łzy, długie rozmowy i zawiedzione nadzieje!

W tym odcinku będzie kipiało od emocji. Nowa uczestniczka, nieuchronnie zbliżające się pierwsze  rajskie rozdanie, Puszka Pandory, niepewność, zazdrość, a nawet zdrada – co wywoła największą burzę? Sprawdźcie sami!

Jak uczestnicy przyjmą nową mieszkankę hotelu - Sonię? Czy dziewczęta będą o nią zazdrosne? A jak oceni ją panowie? No i najważniejsze pytanie – który z uczestników wpadł Soni w oko, po tym gdy pozna już wszystkich?

Magda z Łukaszem zacznie spędzać więcej czasu. Czy to będzie oznaczać szansę dla niego na opuszczenie singlowni? I czy zainteresowany nią również Kamil będzie dalej walczył o jej względy?

Podczas pierwszej Puszki Pandory nastąpi kilka poważnych spięć. Niektórym uczestnikom puszczą nerwy i powiedzą o parę słów za dużo. Pojawi się także kilka bardzo bezpośrednich pytań. Dowiemy się który z mieszkańców hotelu wpadł w oko Magdzie, czy Bartek ma jeszcze szansę u Dominiki, czy męskie relacje w hotelu są szczere oraz którego uczestnika najbardziej boi się Łukasz.

Po takiej dawce wyznań oraz po mocnych wymianach zdań, wieczór zapowiada się bardzo interesująco. Szykuje się kilka poważnych damsko-męskich rozmów, zaskakujących zwierzeń oraz rozczarowań…