Hotel Paradise Extra

sezon 1 odcinek 4

Hotel Paradise +

Obejrzyj dłuższe odcinki Hotelu Paradise wzbogacone o nieemitowane w telewizji materiały.

Czas poznać ich sekrety!

Dwóch nowych singli w Hotelu Paradise namieszało. Po randkach Lexi zdecydowała się wybrać Szymona. Singlem po raz pierwszy w programie został mężczyzna. Blondino nie przypadł do gustu Lexi, ale za to przykuł uwagę Violi, która w parze z Chrisem nie do końca czuje flow. A która z pań skradła jego serce? Blondino dodatkowo wyzwolił w męskiej części mieszkańców hotelu plotkarską naturę. A mówi się, że to kobiety plotkują. Czyżby panowie poczuli zagrożenie i postanowili się zbroić? Długie rozmowy Szymona z Olą wzbudzą w Adamie zazdrość.  Czy szykuje się kolejny kryzys w tej relacji?  W najbliższym odcinku pora na chwilę szczerości. Puszka Pandory zostanie otwarta i każdy będzie musiał odpowiedzieć na znajdujące się w niej najbardziej krępujące go lub niewygodne dla niego pytanie. Jakie sekrety skrywają uczestnicy?

Hotel Paradise - opis programu

Paradise Hotel” to format, który stał się pierwowzorem dla innych programów typu reality- show. Pierwsza edycja została wyemitowana w Stanach Zjednoczonych w 2003 roku. Od tego czasu powstało aż 56 edycji w 14 krajach na całym świecie. Polska wersja zostanie zrealizowana na indonezyjskiej wyspie Bali!

Zasady programu z pozoru są proste – uczestnicy muszą zrobić wszystko, by znaleźć i rozkochać w sobie partnera. A będą mieli na to zaledwie siedem dni. Zadanie będzie tym trudniejsze, że co tydzień w Hotelu Paradise pojawiać się będą nowi lokatorzy, którzy postarają się podbić serca tych, którzy już w nim mieszkają. Uczestników czekają zatem nie tylko beztroskie wakacje na rajskiej wyspie, ale także pełne emocji tygodnie, w trakcie których będą musieli pokazać swoją romantyczną odsłonę.. Aby osiągnąć cel, będą uwodzić, zawierać sojusze i prowadzić wyrafinowaną grę.

Strategia i spryt, a może lojalność i prawdziwe uczucie – do czego posuną się uczestnicy, by zagościć na Bali jak najdłużej? Co zrobią, by zwiększyć swoje szanse na wygraną? I kto zgarnie nagrodę w wysokości stu tysięcy złotych? Czy pieniądze trafią do jednej osoby, czy pary? Tego widzowie i sami uczestnicy dowiedzą się dopiero w ostatnim odcinku, kiedy przyjdzie im sprawdzić lojalność swojego partnera.

Hotel Paradise - prowadząca

Program poprowadzi elektryzująca uczestniczka Top Model – Klaudia El Dursi. Influencerka, która od momentu pojawienia się w telewizji, wzbudza ogromne zainteresowanie.

Hotel Paradise - gdzie oglądać?

Widzowie będą mogli śledzić losy mieszkańców „Hotelu Paradise” od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 na antenie TVN7 oraz w Playerze, gdzie zostanie udostępniona wersja „Hotel Paradise Extra”, czyli dłuższe i niecenzurowane odcinki. Oprócz tego, w Playerze zostaną wyemitowane „Mądrości z raju”, czyli dodatkowe materiały o charakterze streamu oraz „Klaudia z raju”, w którym prowadząca opowie o swoich przemyśleniach, skomentuje zachowania uczestników oraz pokaże backstage z planu.