Hotel Paradise Extra

sezon 3 odcinek 35

Hotel Paradise 3 EXTRA

Czas na wyjaśnienia!

Luiza czuje się zaniedbywana przez Olę. Jest jej przykro, że gdy tylko w hotelu pojawił się Michał, ona już nie spędza z nią tyle czasu co wcześniej. Czy Luiza odwróci się od niej i przyłączy się do innych, mających jej za złe nieszczerość wobec wszystkich w programie?

A tymczasem król Simon wymyśla coraz bardziej dziwaczne zadania dla swoich poddanych.  Oprócz usługiwania i dogadzania królewskiej parze, uczestnicy będą musieli zmierzyć się w igrzyskach. Jakie konkurencje wymyślą władcy i kto zostanie zwycięzcą tych rozgrywek? No i najważniejsze – jaka jest nagroda dla wygranych?

Podczas Pandory uczestnicy będą sobie mieli wiele do wyjaśnienia. Atmosfera w hotelu bez wątpienia o tym świadczy. Żal do Luizy, który Krzysiek nosił w sobie od dłuższego czasu przybrał na sile po jej połączeniu się z nowo przybyłym Kubą. Powściągliwy dotąd uczestnik,  podczas Pandory już nie będzie taki wyrozumiały. Dojdzie do ostrej wymiany zdań między Krzyśkiem a Luizą. A korzystając z okazji, również inni mieszkańcy dorzucą swoje trzy grosze.