Hotel Paradise Extra

sezon 4 odcinek 34

Hotel Paradise 4 EXTRA

Pole minowe

Po ostatnim Rajskim Rozdaniu dwie dotychczas pewne pary nagle się rozpadły. Vanessa zirytowana niepewnością Mateusza, postanowiła wykorzystać propozycje Łukasza, którą złożył jej na randce. Nana została poinformowana o decyzji zamiany par przez swojego partnera zaledwie chwilę przed Rajskim Rozdaniem. Nic dziwnego, że jest wściekła, bo gdyby posłuchała się Łukasza i podeszła do Mateusza, dziś nie byłoby jej w hotelu. Jak on zamierza jej wytłumaczyć swój wybór, który naraził ją na odpadnięcie z programu? Czy będzie chciała go wysłuchać? Vanessa również podejmie próbę rozmowy z Naną. Co ma na swoją obronę? I czy Mateusz będzie jeszcze rozważał powrót do Vanessy?

A skoro o powrotach mowa, to Launo wyjawi dziewczynom czy planuje ponownie stworzyć parę z Przemkiem. Ostatnio ich rozmowy nie należą do najłatwiejszych. Emocje wciąż biorą górę. Czy podejmą kolejną próbę, by na chłodno omówić ich przyszłość w Hotelu Paradise? I czy w ogóle Przemek na to jeszcze ochotę?

Jakby mało było zawirowań, Klaudia wrzuci wszystkich uczestników na pole minowe. Jednak mieszkańcy hotelu nie będą się poruszać po nim samodzielnie. Ich każdym krokiem zarządzać będzie tajemniczy kobiecy głos…