Hotel Paradise Extra

sezon 2 odcinek 34

Hotel Paradise 2 Extra

Obejrzyj dłuższe odcinki Hotelu Paradise wzbogacone o nieemitowane w telewizji materiały.

Rajska wyspa, egzotyczne wakacje i uczestnicy, którzy staną przed szansą znalezienia swojej drugiej połówki. Zapraszamy na najgorętszy program sezonu!

 

Poranki po imprezie potrafią być bolesne, tym bardziej jeśli towarzyszy im kac moralny. Przyjacielski, ale gorący pocałunek Soni z Arturem wywołuje w grupie spore zamieszanie. Okazuje się, że nie tylko zaskoczył domowników, ale również ją samą.Co prawda oznajmiła ekipie, że teraz zobaczą jej inne oblicze, jednak chyba nie do końca dobrze wszystko przemyślała.

Sonia budzi się rano z ogromnym poczuciem winy i moralnymi rozterkami. Magda, Robert, Sonia i Adam niezbyt entuzjastycznie podchodzą do jej przemiany, są oburzeni i mają na ten temat swoje zdanie. Czyżby Sonia przysporzyła sobie wrogów? Jakie ma plany na rajskie rozdanie?

Ania ma żal do Ivana i czuje się zdradzona. On z kolei stara się pozbierać swoje myśli i być wobec niej fair.Sytuacja jest coraz bardziej napięta a próby porozumienia kończą się niepowodzeniem. Co zrobi Ata, która wyraźnie poczuła mocną miętę do Ivana? Skorzysta z okazji , da sobie szansę i spróbuje zawalczyć o niego?

Podczas puszki Pandory emocje sięgają zenitu. Kamil nie potrafi zapanować nad sobą i robi wszystko, aby wyprowadzić z równowagi Magdę i Roberta. Głównymi ofiarami pytań stają się Sonia, Ivan i Ania. Jak sobie poradzą? Czy szczerze odpowiedzą na bardzo niewygodne sprawy?