Hotel Paradise Extra

sezon 4 odcinek 33

Hotel Paradise - Rajskie rozdanie 4

Wszystko się może zdarzyć!

Miłosz odżył po powrocie Wiktorii. Uśmiech nie schodzi mu z twarzy. Podczas gdy on unosi się nad ziemią, jego dotychczasowa partnerka musi bardzo szybko wymyślić plan B. Czy wybrała już uczestnika, przy którym będzie bezpieczna? Dotychczas próbowała walczyć o Mateusza. Jednak on wydawał się oporny na jej propozycje. Czy jest jeszcze ktoś, dzięki komu mogłaby zostać w Hotelu Paradise?

Nie tylko Oha ma dylemat. Sara również intensywnie myśli o zbliżającym się Rajskim Rozdaniu. I także ona dotychczas skłaniała się ku Mateuszowi. On jednak twardo deklarował pozostanie w parze z Vanessą. Czy Sara postawi na jedną kartę czy poszuka innego kandydata na swojego przyszłego partnera?

Jak bumerang powracają zwierzenia i deklaracje, które padły podczas rozmowy z Klaudią. Kartki, które wrzucili do skrzynek, ciągle mają swoją moc. Przekonał się o tym najpierw Michał, a teraz szykuje się ciąg dalszy… Czy ich zapisane pragnienia zostaną wysłuchane? Jak to wpłynie na ich ostateczne decyzje? Nie chcemy spojlerować, ale zdradzimy tylko tyle - to będzie jedno z najbardziej nieprzewidywalnych Rajskich Rozdań w historii. I z tym Was zostawimy.