Hotel Paradise Extra

sezon 2 odcinek 33

Hotel Paradise 2 Extra

Obejrzyj dłuższe odcinki Hotelu Paradise wzbogacone o nieemitowane w telewizji materiały.

Rajska wyspa, egzotyczne wakacje i uczestnicy, którzy staną przed szansą znalezienia swojej drugiej połówki. Zapraszamy na najgorętszy program sezonu!

 

Temperatura emocji w rajskim hotelu z dnia na dzień jest coraz wyższa. Mogłoby się wydawać, że już nic i nikt nie jest w stanie bardziej zaskoczyć uczestników. Wejście Łukasza wywołuje wśród panów konsternację, a przed Sonią pojawia się szansa na pozostanie w programie. Połączeni w nowe pary, związani węzłem, prawie że małżeńskim, muszą spędzić ze sobą całe 24 godziny.

W międzyczasie wysłani na intymne randki, mają możliwość poznać się jeszcze lepiej. Między Anią i Arturem widać nić porozumienia, a oni sami nie kryją, że dobrze im razem w nowym zestawieniu. Adam i Dominika coraz lepiej bawią się w swoim towarzystwie. Sonia postanawia skorzystać z pojawienia się w programie Łukasza. Zmienia nastawienie i nie oglądając się już za Robertem, włącza szósty bieg i decyduje się działać. Jaki ma plan?

Połączenie Ivana i Aty jest dla Ani prawdziwym koszmarem. Ma wrażenie, że to może zagrozić ich relacji i przekreślić szanse na zwycięstwo w programie. Ivan okazuje Acie dość spore zainteresowanie. Czuć między nimi wyraźną ''czaczę", jak to zwykli mówić mieszkańcy.  Ani w końcu puszczają nerwy i dochodzi do ostrej awantury.

Jak rozwinie się sytuacja? Czy Beata rozdzieli Ivana i Anię? Co kombinuje Sonia? Czy Łukasz namiesza w hotelu? To wszystko w najnowszym odcinku Hotelu Paradise Extra!