Hotel Paradise Extra

sezon 3 odcinek 32

Hotel Paradise 3 EXTRA

Gladiator sieje postrach wśród panów!

Czas na świeżą krew w Hotelu Paradise. Do programu wchodzi prawdziwy gladiator. Wszyscy panowie zgodni, że to będzie ich największa konkurencja. Od razu stwierdzają, że dziewczyny będą nim zachwycone. Na plaży nowy uczestnik stoczy bój z mężczyznami o ich partnerki. Siła mięśni i kondycja będzie tu miała duże znaczenie. Czy pokona pozostałych uczestników? Co będzie nagrodą dla nowego mieszkańca?

No właśnie. A która z dziewczyn może być zainteresowana nowym mężczyzną? Które uczestniczki nie czują się komfortowo w swoich parach lub czekają cały czas na tego, który przyspieszy ich bicie serca? A może uwagę zwrócą też na niego dziewczyny, których związki do tej pory były jedną wielką sielanką?

Luiza wybrała Krzysztofa, ale spędzenie z nim wspólnie nocy nie cieszy jej bynajmniej. Jak widać jest on dla niej jedynie kołem ratunkowym. A on cały czas ma nadzieję, że jednak może coś z tego będzie. A Luiza, jak już wcześniej wyznawała Oli, czeka na nowego uczestnika, z którym mogłaby coś zbudować.

Ewa też na pewno ma powody do obaw. Krystian jest z nią w parze, ale ponownie to nie była jego decyzja. Inni wybrali za niego. I choć Ewie on bardzo przypadł do gustu, to jednak Krystian nie chce się angażować w tę relację. W łóżku, przed zaśnięciem, skutecznie buduje mur z poduszek, dając jej wyraźnie do zrozumienia, że chleba z tej mąki nie będzie. Czy Ewa zacznie rozglądać się za nową opcją?

No i pozostaje również Ola, która czeka na swojego tajemniczego wybranka. Z Jurasem łączy ją czysto kumpelska relacja. Oczywiście obydwoje zdają sobie z tego sprawę. Jednak czy okażą sobie zrozumienie, gdy jedno z nich będzie chciało wycofać się z paktu?