Hotel Paradise Extra

sezon 4 odcinek 30

Hotel Paradise 4 EXTRA

Nowe szanse na horyzoncie...

Do grupy panów walczących w ringu na plaży, dołączy nowy uczestnik. Jak się zakończy męski pojedynek? I najważniejsze – co będzie w nim nagrodą? Nowy mieszkaniec wejdzie do hotelu w dobrym dla siebie momencie. Kilka dziewczyn myśli o zmianie pary, więc jego pojawienie się może być szansą zarówno dla niego jak i dla nich. Która z uczestniczek postanowi dać mu wyraźny sygnał? Czy on odwzajemni to zainteresowanie?

Czy będzie to Nana? Co prawda miała swoje wzloty i upadki z Łukaszem, ale obecnie ich relacja wydaje się być na fali wznoszącej. Czułość okazują sobie już nie tylko w sypialni, ale również w towarzystwie. Czy to znak, że będzie z tego coś więcej?

A może Sara? Drogi jej i Michała zaczynają się rozchodzić. Launo również nie pogardziłaby szansą na nowe otwarcie w hotelowej rzeczywistości. Do grona zainteresowanych z pewnością dołączy także Oha, która nie widzi żadnych szans na przyszłość z Miłoszem. Vanessa wydaje się być szczęśliwa w swojej parze, ale w Hotelu Paradise nigdy nic nie wiadomo… Czasem wystarczy jeden impuls i sytuacja zmienia się o 180 stopni…