Hotel Paradise Extra

sezon 3 odcinek 30

Hotel Paradise 3 EXTRA

Jedna wielka niewiadoma!

I tak się porobiło, że jedynie dwie pary czują się bezpiecznie. Bibi i Simon oraz Nathalia i Marcin nie rozważają innych wariantów. Ale za to pozostali, zwłaszcza po odpowiedziach niektórych uczestników na Puszce Pandory, mają poważne dylematy.

Krzysztof chciałby budować relację z Luizą, ale ona raczej nie jest zainteresowana. Jego próby zbliżenia się do niej spełzają na niczym. Z kolei on podoba się nowej uczestniczce Ewie, ale tutaj z jego strony zainteresowanie jest znikome. Co zrobi Krzysiek na Rajskim Rozdaniu? Postawi na ciągle niepewną przyszłość z Luizą czy pewniejszą, ale bez porywu serca z jego strony, relację z Ewą?

Mariusz planował zostawić Olę dla Sary. Wszystkie rozmowy z nią wydawały się iść w dobrym kierunku. Jednak po Puszce Pandory, on straci wiarę w zamiary Sary wobec niego. Jej odpowiedź na jedno z pytań, wywoła w nim lawinę wątpliwości.  Rozmowa z Olą będzie kluczowa jeśli chodzi o jego wybór. Czy ona będzie chciała stworzyć z nim pakt?

I tak wiemy, że na pewno nic nie wiemy. A do tego Klaudia jeszcze bardziej namiesza w tym całym rajskim galimatiasie. Zwycięska para plażowego wyścigu, otrzyma bardzo dużą władzę na najbliższym Rajskim Rozdaniu.  Jaki przywilej będzie im przysługiwał? I kto będzie mógł rozdawać karty?

Wieczorem czas na cielesne i zmysłowe uciechy. Ta zabawa może poróżnić dwie dziewczyny. Bibi pocałuje się z Marcinem, a wszystko to na oczach Nathalii.  Niby niewinna zabawa, ale to jednak przekroczenie pewnej granicy. Czy ta sytuacja wzbudzi zazdrość? Jak przyjmie to Nathalia? Uzna za przypadkowe zdarzenie, czy zacznie szukać w tym drugiego dna?