Hotel Paradise Extra

sezon 4 odcinek 3

Hotel Paradise 4 EXTRA

Niespodzianka goni niespodziankę!

Dziewczyny wybierają spośród siebie tę, która stworzy parę z Kubą. Jak myślicie, która z nich najbardziej pasuje do singla? Na kogo postawią uczestniczki? I czy sama zainteresowana, na którą padnie wybór koleżanek, będzie chętna by zmienić parę? Dla jednego z uczestników może to nie być najlepszy dzień… Jak to zniesie? Czy będzie miał żal? I do kogo? Do swojej partnerki czy do Kuby?

Ale to nie jest pierwsza zła wiadomość dla męskiej części mieszkańców w tym odcinku. Już następnego dnia pojawi się kolejny rywal. I jeśli wziąć pod uwagę fakt, że dziewczyny deklarują otwartość na innych partnerów, to sytuacja chłopaków robi się coraz bardziej niepewna. I jakby tego było mało, to jeszcze nowy uczestnik ma włoskie korzenie… A Włosi wiadomo… Potrafią robić wrażenie na kobietach…

I takim oto sposobem będziemy mieć w programie  cztery uczestniczki i sześciu uczestników. No jak by nie patrzeć, robi się tłok w męskim gronie i odrobinę stresująco. Aby nasi panowie nie musieli długo żyć w takiej niepewności, pojawi się promyk nadziei. A będzie nim piękna dziewczyna, o której względy zawalczą w wyścigu. Macie ochotę na scenę rodem z filmu „Szybcy i wściekli”?