Hotel Paradise Extra

sezon 3 odcinek 3

Hotel Paradise 3 EXTRA

Czas namieszać w parach...

Szykuje się miłosny trójkąt. Do kogo dołączy singielka Ola? Do Marcina i Luizy, Kornelii i Krystiana czy Dawida i Basi? U kogo w sypialni zrobi się tłoczno? Czy będzie im wygodnie? Czy uda im się zasnąć? Po tej pełnej wrażeń nocy, trzeba będzie ułatwić wybór szczęśliwcowi. Jak dojdzie do ostatecznego rozwiązania? Którą dziewczynę wybierze uwikłany w trójkąt amant?

A tymczasem hotel został sterroryzowany przez… kota. Kisiel, bo tak go ochrzcił Simon, sieje postrach wśród uczestników. Poleje się nawet krew…

Kornelia cały czas nie zdecydowała się by porozmawiać z Simonem i wyznać mu, że jej się podoba. Dziewczyny postanowią ją zmotywować. Czy to pomoże jej w zrobieniu tego trudnego kroku? Tymczasem nocą, w sypialni temat Kornelii poruszy Bogusia. Co na to Simon?

Hotelowe towarzystwo powiększy się . Kto dołączy do męskiej ekipy? Czy niektóre panie zaczną rozważać zmianę partnera? Jaką strategię przyjmą nowi mężczyźni? Czy od razu ruszą do akcji czy skupią się na wnikliwej obserwacji?

Anonimowe pytania od uczestników w Puszce Pandory już czekają. Odpowiedzi na nie mogą wołać nie lada zamęt. Kogo będą chcieli prześwietlić uczestnicy? Które relacje najbardziej ich interesują? Czy kogoś zaniepokoją szczere do bólu wyznania? A może zasmucą? Kto zawstydzony obleje się rumieńcem?