Hotel Paradise Extra

sezon 1 odcinek 3

Hotel Paradise +

Obejrzyj dłuższe odcinki Hotelu Paradise wzbogacone o nieemitowane w telewizji materiały.

Pierwsza kłótnia w raju?

Losy singli w Paradise Hotel zmieniają się jak w kalejdoskopie. A podobno była chemia… Tym razem Lexi wprowadzi się domku dla singielki, a Viola od dzisiaj będzie w parze z Chrisem. Czy ktoś by się tego spodziewał? Czy to prawdziwa sympatia czy taktyczne zagranie?  Jak widać, nikt kto jest w parze, nie może się czuć w pełni bezpieczny. A ten, kto nie ma pary, może liczyć, że w każdej chwili pojawi się ktoś, kto zmieni tę sytuację… Czy świeża krew, która zawita na Bali, pokrzyżuje niektórym dotychczasowe plany? Kto zaliczy w tym odcinku aż dwie randki? Jedno jest pewne, dotychczasowe układy mogą ulec zmianie. I uwaga! W Hotelu Paradise pierwsza kłótnia! Czy partner chciałby czegoś więcej? Dowiecie się też kto jest uważany przez uczestników za najmocniejszego gracza oraz kogo kamery w hotelu wpędzają w bezsenność.

Hotel Paradise - opis programu

Paradise Hotel” to format, który stał się pierwowzorem dla innych programów typu reality show. Pierwsza edycja została wyemitowana w Stanach Zjednoczonych w 2003 roku. Od tego czasu powstało aż 56 edycji w 14 krajach na całym świecie. Polska wersja zostanie zrealizowana na indonezyjskiej wyspie Bali!

Zasady programu z pozoru są proste – uczestnicy muszą zrobić wszystko, by znaleźć i rozkochać w sobie partnera. A będą mieli na to zaledwie siedem dni. Zadanie będzie tym trudniejsze, że co tydzień w Hotelu Paradise pojawiać się będą nowi lokatorzy, którzy postarają się podbić serca tych, którzy już w nim mieszkają. Uczestników czekają zatem nie tylko beztroskie wakacje na rajskiej wyspie, ale także pełne emocji tygodnie, w trakcie których będą musieli pokazać swoją romantyczną duszę... Aby osiągnąć cel, będą uwodzić, zawierać sojusze i prowadzić wyrafinowaną grę.

Strategia i spryt, a może lojalność i prawdziwe uczucie – do czego posuną się uczestnicy, by zostać na Bali jak najdłużej? Co zrobią, by zwiększyć swoje szanse na wygraną? I kto zgarnie nagrodę w wysokości stu tysięcy złotych? Czy pieniądze trafią do jednej osoby, czy pary? Tego widzowie i sami uczestnicy dowiedzą się dopiero w ostatnim odcinku, kiedy przyjdzie im sprawdzić lojalność swojego partnera.

Hotel Paradise - prowadząca

Program poprowadzi elektryzująca uczestniczka Top Model – Klaudia El Dursi. Influencerka, która od momentu pojawienia się w telewizji wzbudza ogromne zainteresowanie.

Hotel Paradise - gdzie oglądać?

Widzowie będą mogli śledzić losy mieszkańców „Hotelu Paradise” od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 na antenie TVN7 oraz w Playerze, gdzie zostanie udostępniona wersja „Hotel Paradise Extra”, czyli dłuższe i niecenzurowane odcinki, wzbogacone o materiały niedostępne w telewizji. Oprócz tego w Playerze zostaną wyemitowane „Mądrości z raju”, dzięki którym będzie można lepiej poznać uczestników i dowiedzieć się, co myślą na różne tematy, a także program „Klaudia z raju”, w którym prowadząca opowie o swoich przemyśleniach, skomentuje ostatnie wydarzenia oraz pokaże backstage z planu.